PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483175}

Wyposażony

Hung
6,6 3 311
ocen
6,6 10 1 3311
7,0 4
oceny krytyków
Wyposażony
powrót do forum serialu Wyposażony

Premiera 28 lipca

ocenił(a) serial na 7

się nie mogę doczekać ;D

Amish1188

28, ale czerwca, nie lipca ;). Też czekam na ten serial :D.

Goku

Pilot jak najbardziej udany, godna odpowiedź HBO na Weeds i Californication. Nie będę pisał na razie, co mi się spodobało, a co nie. Zaczekam, aż wszyscy obejrzą i wtedy sobie pogadamy :D

ocenił(a) serial na 5
radek1029

Pilot był całkiem fajny. Wszystkie te nowe seriale fajnie się ogląda, tyle że one są ostanio robione na swoje podobieństwo. Fajnie się ogląda ale wszystko juz było. Ale i tak mam zamiar oglądać ten serial.

ocenił(a) serial na 10
Adick

Jak na razie dobrze sie zapowiada ;)
A co to głupota że nie można oceniać czegoś co leci w TV ? .... żal by filmweb ... again !

ocenił(a) serial na 7
lakimakromedia

Sorki, że tak późno. Filmweb właśnie daje do oceny, ale z tego co zauważyłem film można oceniać dopiero jak ma premierę w Polsce. I dobrze. Walka z piractwem ;P

ocenił(a) serial na 7
Goku

Fajnie, że nie oglądałem pilota :/
Wie ktoś kiedy następne odcinki?

ocenił(a) serial na 7
Amish1188

Jestem juz po 2 odcinku i wlasnie sciagnal sie 3... jak na razie swietny serial. Zaraz obok Entourage i Californication.

Amish1188

niedługo rusza kolejna seria, jakos teraz w październiku, nie wiem dokładnie, ale nie mogę sie doczekać :)

yaska

W ubiegły piątek 8 października na HBO się zaczął, dzisiaj będzie powtórka na HBO2 :)

ocenił(a) serial na 7
kropka30

Oglądałem i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Bardziej mi się podoba niż Californiacation(:P).
Ale zobaczymy co będzie dalej, choć szczerze już nie mogę się doczekać do nast odcinka ;D

Amish1188

Kiedy będzie dostępny odcinek 11? Jestem bardzo ciekaw co dalej się wydarz ;D

pyrek2005

nie mam pojęcia, oglądam w HBO, wiec cierpliwie czekam na każdy kolejny ;)

pyrek2005

jej, dopiero był drugi odcinek, a co ma byc w 11? Jakas niespodzianka? :)

kropka30

hehe, na pewno, sama sie nie mogę doczekać :)

Amish1188

Z niecierpliwością czekam na odcinek 11 ;)
Serial godny polecenia!

tyna_88

a dlaczego akurat na 11? ja czekam na każdy kolejny.... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones