PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483175}

Wyposażony

Hung
6,6 3 309
ocen
6,6 10 1 3309
7,0 3
oceny krytyków
Wyposażony
powrót do forum serialu Wyposażony

która irytuje mnie w tym serialu, a mianowicie Tanya lubię ten serial bo jest naprawdę dobry, ale postać Tany jest tak wkurwiająca, że nie idzie tego przetrawić ;/ Jane daje rady jako męska dziwka, ale Adams to kompletna porażka gra totalną wywłokę z ambicjami na super alfonsa, którym nigdy nie będzie powiedzmy sobie szczerze jest ofermą i nie nadaje się na takie stanowisko, za każdym razem gdy widzę ja na ekranie mam ochotę wyłączyć odbiornik. Jeśli nie mam racji to poprawcie mnie.

ocenił(a) serial na 7
dYDelf

Heh, miałem takie same odczucia, zwłaszcza w pierwszym sezonie. Tanya jest strasznie irytująca że aż ma sie ochote ją uderzyć przez monitor, masakra. W drugim sezonie troche ją podrasowali choć to uwydatnia to bardziej komiczny efekt jej postaci. Serial jest bardzo dobry, ze świetną muzyką w tle w praktycznej każdej scenie, delikatne riffy gitarowe robią dużo dobrego temu serialowi. Prawdziwa profesjonalna produkcja HBO.

dYDelf

Nie sposób się nie zgodzić. Mnie też ona niesamowicie irytuje. Kulminacja była w momencie, kiedy zaczęła się popisywać kasą (z resztą nieuczciwie zdobytą) w restauracji przed matką i jej znajomymi. Prawdziwy koszmar...

dYDelf

no niee, przecież to ona dźwiga ten cały serial. Bez Tanyi nie było by żadnych elementów humorystycznych - jej postać jest celowo tak napisana misie pysie :DDD

ocenił(a) serial na 7
MicScreAm

W sumie to masz rację :)

almodrama

najbardziej mi sie podobało jak spierdalała na tym boisku :) chyba w 8 odcinku 2 serii :)

ocenił(a) serial na 3
MicScreAm

elementów humorystycznych?????? w pierwszym sezonie jeszcze było całkiem fajnie, ale im dłużej trwa 2, tym jest gorzej! już nawet nie ma tam nic śmiesznego. a głównym winowajcą jest ta "alfonsica". ona jest tragiczna!!! ani śmieszna, ani dowcipna, ani nieudolnością swoją rozśmieszająca, ani ironiczna... nic, zero, comedy is dead...
obejżałem własnie s02e10 i koniec, ani jednego więcej nie tknę.

ocenił(a) serial na 6
ser_ser

na 02e10 sie konczy? swoja droga serial chyba po malu traci swoj sens...

ser_ser

źle podchodzicie do tego serialu on z założenia wcale nie miał być zabawny i opierać się tylko i wyłącznie na zadowalaniu klientek przez Raya. Hung to opowieść o mężczyźnie po czterdziestce, któremu nie ułożyło się życie tak jak wcześniej sobie zakładał takie właśnie jest życie nie zawsze piękne i takie jak chcemy. Ray po dobrze zapowiadającej się karierze futbolisty doznaje kontuzji i zostaje trenerem w liceum rozwodzi się żoną ma dwójkę otyłych dzieci, spłoną mu dom jest ofiarą i nie ma perspektyw na dalsze życie, a mieszka w Detroit chyba każdy wie jaka jest sytuacja ekonomiczna tego miasta w USA tragiczna, wysokie bezrobocie, przestępczość brak perspektyw na jutro. Ray postanawia prostytuować się by odremontować spalony dom i odzyskać rodzinę nie jest mu łatwo, a niestety trzeba żyć. Serial jest bardzo ciekawy socjologicznie Ameryka nie jest już tym samym miejscem co kiedyś gdzie spełniają się wszystkie sny, tylko miejscem gdzie gospodarka pada, a ludzie muszą radzić sobie z problemami jakim jest brak pieniędzy, rozpadająca się rodzina, utrata pracy. To nie jest drugie Californication i nie miało nim być, to historia współczesnej ameryki i problemów które ją trapią.

ocenił(a) serial na 6
dYDelf

brawo, otóż to.

ocenił(a) serial na 8
dYDelf

Też mnie Tanya denerwuje. Myślałem że ją wypieprzą z serialu ale w ostatniej części 2 serii niestety scenarzyści ich pogodzili i znów ta smętna kreatura będzie się pewnie plątać w 3 serii.

ocenił(a) serial na 6
dYDelf

Zgadzam się.Nienawidzę tego babska.Głupie to niesamowicie.Jeżeli się jej nie pozbędą to normalnie chyba zaprzestanę oglądania.Fu...ck You Tanya, Fu...ck You.
=)

evs

A nie wpadliście na to, że ma za zadanie wykreować taką "wk*rwiającą" postać, i zrobiła to fenomenalnie, sądząc po większości komentarzy

ocenił(a) serial na 7
Pan__Cogito

Myślę, że ona nie miała irytować, tylko rozśmieszać. Ja ją uwielbiam, dla mnie bez niej nie byłoby po co oglądać ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones