PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483175}

Wyposażony

Hung
6,6 3 311
ocen
6,6 10 1 3311
7,0 4
oceny krytyków
Wyposażony
powrót do forum serialu Wyposażony

Zanim obejrzałem pierwszy odcinek tego serialu od razu przyszło mi do głowy "Californication". Podobne problemy, zdawałoby się również podobne podejście do tematu. Payne jednak poszedł w innym kierunku. "Hung" jest bardziej nastawiony na wątki obyczajowe niż na zwariowany humor, którego właściwie jest tutaj niedużo. I to według mnie jest minusem - póki co "Hung" okazuje się być tysięczną już historią o tych samych problemach. Główny bohater jest już podstarzały, brakuje mu kasy i wiary we własne możliwości. Jest rozwiedziony, a dzieciaki nie do końca są z niego zadowolone. Ma jednak jedną rzecz, która czyni go wyjątkowym - dużego Wacka, otóż to :) Wraz z łóżkową koleżanką postanawiają założyć nietypową spółkę, gdzie on ma pełnić usługi seksualne, natomiast ona zostanie jego alfonsem w spódnicy. Jak akcja się rozwinie? Przekonamy się w następnych odcinkach. Póki co, gdyby nie dość oryginalny pomysł na zawód wykonywany przez bohatera, to nie ma tu tak naprawdę niczego wyjątkowego. Brzmi raczej wtórnie i na razie tak właśnie się prezentuje. Obsada też bez szału, chociaż Jane o dziwo idealnie pasuje do roli i wypada w niej ok.

Niestety nie wróżę temu serialowi sukcesu na miarę "Six Feet Under" czy "Sopranos". Oby się jeszcze rozkręcił, bo na chwilę obecną z panów w nietypowy sposób przeżywających kryzys wieku średniego bez zastanowienia wybrałbym bohatera "Californication".

Albertino

Przed chwila obejrzalem pilot i musze powiedziec ze serial przypadl mi do gustu i czekam na nastepne odcinki.
Podoba mi sie umiejscowienie serialu w Michigan. Pewnie wiekszosc osob wie w jakiej teraz sytuacji jest ten stan i o degradacji Detroit od ladnych kilki lat(jak nie kilkunastu).
Po kilku nastepnych odcinkach bedzie mozna cos wiecej powiedziec o tym serialu. Gdy sie zobaczylo tylko pierwszy odcinek mozna jedynie stwierdzic czy sie chce zobaczyc nast odcinek czy nie.
Ja chce i czekam na kolejny.

Albertino

również mi się podoba :) wiem, że niedługo ma wystartować kolejna seria na HBO, nie mogę się już doczekać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones