Your Honor (2020-2023)
Your Honor: Sezon 2 Your Honor Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek Your Honor (2020-2023)

Part Twenty

56m
7,5 52
oceny
7,5 10 1 52
Your Honor
powrót do forum s2e10

Super serial, jak dla mnie to będzie 3 sezon, polecam

Marta_Kopecka

Też się zastanawiam. Ostatnie sceny pokazują, że tak może być i twórcy zostawili sobie furtkę, ale generalnie historia jest w miarę szczelnie domknięta. Sprawiedliwości stało się za dość.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Nie będzie 3 sezonu... Drugi kończy serię nieodwołalnie.

ocenił(a) serial na 8
justykob

Info na pewno potwierdzone? ,oraz czy dostanę jakieś info. co do wydania 2 sez. z lektorem, czy można sobie odpuścić czekanie...?

szaki3

Pisz do dystrybutora.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

sarkazm? ,ja pytam poważnie, bo nie każdy ma na to czas, aby sprawdzić, a tym bardziej się dowiedzieć, czy faktycznie wyjdzie takowa wersja

ocenił(a) serial na 8
szaki3

Na 95% koniec serialu a czy się pojawi z lektorem? Seria Showtime, więc trafi do Skyshowtime. Chyba, że wcześniej sprzedali go do Canal+

bredny

Sprzedali i można obejrzeć z lektorem dwa sezony.

ocenił(a) serial na 9
szaki3

Jest z lektorem na Canal Plus coś

Marta_Kopecka

A ja mam nadzieję że nie. Po finale spierniczonym prawie po całości juz lepiej niech nakręcą spin-off rodziny Baxterów

ocenił(a) serial na 8
tomasz_sekula

Ktoś może wyjaśnić czemu Fia oddała dziecko? Nie mogła pogodzić się z myślą kim był jego ojciec? Pytam, bo może coś przegapiłam, chyba, że to nie było wyjaśnione. Nie mogła zostawić u teściowej Desiato pod opieką? Tylko tak tylko głośno myślę..

Karoolajna_

Hej. Niby że nie może zostać w rodzinie Baxterów bo to sie żle dla niego skończy i będzie jak Carlo albo jeszcze gorzej. A moim zdaniem to niedorzeczny błąd scenariuszowy. Fia była dobra i pogardzała przestępczym rodowodem familli. A tu nagle oddaje dziecko jakby nie mogła go zabrać ze sobą... absurd. Żadna "taka" matka by nie porzuciła by dziecka w 5 minut jak ona. Jedyne co tłumaczy scenarzystę to to że to miało być otwarcie na sezon 3....

tomasz_sekula

Gdzie obejrzeć drugi sezon? Pozdrawiam

kate17

Na takiej: vizjer kropka pl . Tylko uzbrój przeglądarkę w adblocki bo oszaleć można ;-)

ocenił(a) serial na 9
kate17

Canal Plus vod

ocenił(a) serial na 8
Karoolajna_

Tak, to było absurdalne, zachowała się niespójnie z natura postaci i dokładnie jak Baxteriowie - nagannie. Tu schrzanili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones