PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678507}

Fabulous Boys

Yuan Lai Shi Mei Nan
7,1 153
oceny
7,1 10 1 153
Yuan Lai Shi Mei Nan
powrót do forum serialu Yuan Lai Shi Mei Nan

ale bez nich też miło się podziwia pierwszy odcinek, jestem szalenie ciekawa różnic z kor YAB

katarzynaher

A gdzie oglądałaś? Bo ja nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) serial na 9
Kuroi_Tenshi

http://sugoizh.info/fabulous-boys-%E5%8E%9F%E4%BE%86%E6%98%AF%E7%BE%8E%E7%94%B7- episode-01/
a niżej po prawej zamieszczone linki do kolejnych odcinków, nawet dzisiejszy już dodany :)
moje odczucia:
raz:ogólnie fajne, ale... to trzecia wersja jaką oglądam także trochę mniejszy jednak mam entuzjazm
dwa: jednak niektóre wątki zrobione inaczej,także spoko, jedna scena nawet mnie dosyć zaskoczyła :D
trzy: ciągle nie mogę się przyzwyczaić do języka
cztery: podoba mi się bardziej niż japońska wersja, ale koreańskiej nie przebije

katarzynaher

Dziękuję CI bardzo ^_^
Ja też widziałam już wersję koreańską i japońską :) A ponieważ ostatnio oglądam tajwańskie dramy to jestm ciekawa jak oni to zrobili :D

ocenił(a) serial na 9
Kuroi_Tenshi

końcówka 11 odcinka jest świetna

katarzynaher

kurczę muszę to zacząć w końcu oglądać, bo przez praktyki nie miałam kiedy zacząć :) i może na jakimś forum już jest z polskimi napisami ^^

ocenił(a) serial na 9
Kuroi_Tenshi

na dramawikki jest przetłumaczony 1 odcinek, nic tylko czekać na resztę

katarzynaher

eh... to pozostaje czekać ^_^

katarzynaher

Hej :) jak mogę tam zmienić tłumaczenie napisów??

ocenił(a) serial na 9
magda27074

no właśnie niestety chyba nie można, one są dodawane dla strony chińskiej i tyle:( szkoda, chociaż angielskie by dali

ocenił(a) serial na 9
magda27074

na drama crazy dodane są odcinki z eng subs jak jeszcze szukasz

katarzynaher

bardzo chcę to zobaczyć, dziękuję za info! :*

ocenił(a) serial na 10
katarzynaher

Ja zaczęłam oglądać to wersję i na razie mi się bardzo podoba. Potem sie zabiorę za wersję koreańską a potem japońską :) Jestem ciekawa różnic między wersjami :))
Wie może ktoś czy będzie więcej niż 13 odcinków, bo szukałam w internecie i nigdzie nie mogę znaleść informacji. Koreańska wersja miała 16 odcinków, więc mam nadzieję że tutaj też tylke będzie:)

ocenił(a) serial na 10
AkkarinLove

Odcinek 13 kończy serię.

Muszę przyznać, że końcówka mnie nieco rozczarowała, jak dla mnie zabrakło większych emocji. Mam lekki niedosyt, tym bardziej, że po poprzednich odcinkach można się było spodziewać czegoś więcej. Natomiast muszę pochwalić grę aktorską Jiro, w tej roli mógł się wykazać i doskonale poradził sobie z odgrywaniem różnych emocji.

Co do odcinków z angielskimi napisami, to można je znaleźć na gooddrama.net:
http://www.gooddrama.net/taiwanese-drama/fabulous-boys

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones