PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697645}

Zadzwoń do Saula

Better Call Saul
8,3 79 629
ocen
8,3 10 1 79629
8,8 18
ocen krytyków
Zadzwoń do Saula
powrót do forum serialu Zadzwoń do Saula

to najlepszy szef na świecie.

Nie uważacie? ;)

marcin261287

Victor disagrees

Oswaldd

hahaha :D

ocenił(a) serial na 9
Mikasa08

Jest Gus jest dobrze, chyba najlepszy czarny charakter w historii telewizji, a na pewno najbardziej wielowymiarowy

ocenił(a) serial na 7
KisielOst

zgadzam się w całej rozciągłości.

ocenił(a) serial na 9
KisielOst

na czym wg ciebie ta wielowymiarowość polega?

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Głowa na karku w każdej chwili, przebiegłość i tajemniczość... No jest najlepszy moim zdaniem. Aż troszkę szkoda że WW... itd... :D

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Czyżby? Wystarczy, żeby ktoś z ekipy LPH w żółtych koszulkach dowiedział się przypadkiem o jego drugiej działalności - następnego dnia już by nie żył. To tyle w temacie dobrego szefa.

W ogóle nie rozumiem zachwytów Gusem - jest strasznie sztuczny i niewiarygodny w swojej nadmiernej uprzejmości, widać, że w środku aż się w nim gotuje, gdy wypowiada te okrągłe zdania, widać to po oczach, a poza tym nie jest tajemnicą, że to wyrachowany psychopata.

Moim zdaniem dobrze, że WW... itd. ;D

ewagm1

Gus nie zabija ludzi nie będący w grze.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

https://www.facebook.com/Los-Pollos-Hermanos-Employee-Training-286118371870772/

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Uważamy.

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

szkoda mi było tego Niemca i ciągle liczyłem, że jednak będzie inne rozwiązanie, ale jednak :P twardy!

cygiBC

Mnie też.

ocenił(a) serial na 8
cygiBC

W zasadzie ten Niemiec zachowywał się bardziej jak Włoch lub Brazylijczyk. Niemiec zrobiłby swoje i wrócił do żony.

ocenił(a) serial na 10
lokk

99% ludzi uważa, że Reinhold Messner jest Niemcem

ocenił(a) serial na 8
Peluquero

Tak samo jest z piżmakiem i piżmowcem, nie dotyczy to jednak rumu i rumaka.

ocenił(a) serial na 8
cygiBC

No ja liczyłem, że Mike mu pomoże i przyjmie na siebie gniew GF. Mike'a by Chilijczyk raczej oszczędził, chociaż srogo by się wkurzył...Wykonał jednak swoje zadanie. Wagner przyjął to zadziwiająco spokojnie.

marcin261287

Zgadzam się, świetny jest :D

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Nie jest najlepszy, bo zabija :) kreatywność swoich pracowników, poza tym kuluje u niego zrozumienie work-life balance :)

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Moim zdaniem lepszy od breaking bad. Ciężko zrobić przerwe w oglądaniu. Uzależnia:)

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

To zależy czy pracujesz przy kurczakach, czy przy dragach. Gustavo to typowy przykład zimnego analityka, upraszczając typ "uporządkowany - zły". Niemniej, nie sposób nie darzyć go sympatią, mimo pewnych "niepopularnych" decyzji.

marcin261287

Ta szczególnie wtedy gdy każe kierownikowi zmiany czyścić kilka razy i tak już czystą siatkę do smażenia frytek.

Zajcevv

Nerwy go poniosły w oczekiwaniu na telefon.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

W BB wzbudzał sympatię, ale w BCS wiemy, że to jednak kawał sukinsyna wystylizowanego na czarnoskóre połączenie Himmlera i Berii. Aż wraca sympatia do Waltera White'a i zachwala jego pomysł z inwalidzkim bum bum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones