PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370554}

Zagubiony pokój

The Lost Room
7,8 10 531
ocen
7,8 10 1 10531
Zagubiony pokój
powrót do forum serialu Zagubiony pokój

Nieścisłość

ocenił(a) serial na 8

Witam
w ostatnim 6 odcinku gdy Joe Miller przyjeżdża do szpitala i pyta od razu o pacjenta który się nazywa John Doe (lokator) tylko nie wiem czy to przeoczyłem czy też jest to zupełnie pominięte ale nie kojażę skąd się dowiedział że chodzi właśnie o to nazwisko bo nigdzie wcześniej nie było podane (5 odcinek kończy się na tym że w ogóle odkrywają istnienie lokatora). Czyżby zostało to zupełnie pominięte przez twórców tego serialu?

ocenił(a) serial na 9
madret

Z tego co wiem, jest to takie określenie na osobę której dane nie są znane. U nas byłby to chyba "nn".

ocenił(a) serial na 9
Khaosth

O, nie wiedziałem! A to bardzo ciekawe, biorąc pod uwagę fakt, że morderca z "Siedem" nazywał się właśnie John Doe.

ocenił(a) serial na 6
MiszuFiszu

W obu przypadkach chodzi o to samo - osobę bez danych personalnych, która trzeba jednak jakoś nazywać.

madret

dokładnie Anglosasi John Doe dla mężczyzna Jane Doe dla kobiet używają jako nn, czyli użył tego wiedząc że taki pacjent jeśli jest to właśnie jako nn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones