PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370554}

Zagubiony pokój

The Lost Room
7,8 10 535
ocen
7,8 10 1 10535
Zagubiony pokój
powrót do forum serialu Zagubiony pokój

Scenariusz naiwny do bólu, dialogi proste jak konstrukcja cepa, fabuła całkowicie przewidywalna, a sam pomysł nadaje się na dobranockę.
Wykonaniem też nie powala - muzyka jest dobra i zdjęcia całkiem ładne, ale niestety aktorstwo słabiutkie (z wyjątkiem Elle Fanning, która zagrala świetnie i Petera Krausse, na którego miło popatrzeć).
Ot - mało ambitne, proste kino dla mało wymagającego odbiorcy.

ocenił(a) serial na 10
vilkatla

Najlepszy i bijący na głowę zagubionych,dexterów ,the event czy herosów. Kopalnia pomysłów,wielki potencjał rozwojowy.Szkoda że bez
dalszego ciągu.Ale cały czas mam nadzieję...

użytkownik usunięty
vilkatla

chyba oglądaliśmy inny serial...

ocenił(a) serial na 8

Jedynie zakończenie pozostawiło we mnie pewien niedosyt i lekko rozczarowało. Sam pomysł świetny, wykonanie niezłe, rozwój fabuły też całkiem całkiem. Przykuł mnie ten miniserial do monitora i wciągnął.
A jeśli ktoś chciałby zafundować sobie gniot to polecam "Władców umysłów"- totalnie zarżnięty pomysł na niezłe kino. A motyw drzwi wzbudza pewne skojarzenia z "Pokojem".

ocenił(a) serial na 9
ortis_birion

Władcy umysłów są filmem na podstawie opowiadania mistrza- Philipa K. Dicka, więc skojarzenia to raczej w drugą stronę- tak w kwestii chronologii;)
Zakończenie jest takie jakie jest z prostego powodu- musieli serial wcześniej zakończyć- słaba oglądalność

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones