PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370554}

Zagubiony pokój

The Lost Room
7,8 10 535
ocen
7,8 10 1 10535
Zagubiony pokój
powrót do forum serialu Zagubiony pokój

Tak naprawdę nie wiadomo czym był ten pokój, co dokładnie w nim się stało i dlaczego. Mamy tylko
bardzo ogólnikowe teorie wyznawane przez różne grupy, ale w sumie niewiele wiadomo. A tak poza
tym to dlaczego ta córka pamiętała kim jest Joe? Czy jego tożsamość i całe jego życie nie powinno
być "wykasowane" tak jak oryginalnego lokatora pokoju?

ocenił(a) serial na 7
1992kamil

wydaje mi się, że chodziło o to, iż Joe nie stał się jednak obiektem. Zlikwidował jeden, ale na jego miejsce nie powstał następny, że tak to ujmę. Też mi się wydało bardzo dziwne i naciągane. Takie niby miało wyjść dobrze zakończenie ("żyli długo i szczęśliwie"), ale jednak trochę przesadzili.
I nie wiem, czy chodziło o to, że nie stał się w końcu jednak tym obiektem, czy stał się jakby innym rodzajem obiektu. Tamten gość ostatecznie mówił, że NIE WIE czy córka wróci, i czy go będzie pamiętać. Chyba bardziej chodziło twórcom o to, żeby widz mógł sobie dopowiedzieć pewne elementy serialu ;).

ocenił(a) serial na 7
aniou

Czytałem wywiad z twórcami. Serial wg ich planów miał mieć rozwinięcie w następnym sezonie a może i w kilku sezonach, ale oglądalność była niska i serial nie został przedłużony, więc po prostu serial został urwany w połowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones