PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370554}

Zagubiony pokój

The Lost Room
7,8 10 535
ocen
7,8 10 1 10535
Zagubiony pokój
powrót do forum serialu Zagubiony pokój

mogło być 9/10 gdyby nie zakończenie, zbyt proste na tak genialny i oryginalny obraz

ocenił(a) serial na 10
sweetfinger

Jak to ktoś napisał końcówka zrobiona na skróty. Ale Film fantastyczny. rzadko widuje się tak dobrze zrobione (seriale)(miniseriale)(filmy)

ocenił(a) serial na 9
mrlech

Nie moge pojac dlaczego nie zdecydowano sie na nakrecenie dlszego ciagu tego rewelacyjnego serialu ....!!!!

jacek2

Właśnie dlatego, żeby nie zepsuć go brakiem pomysłów i nudnymi zapychaczami czasu. Jest dobry i taki pozostanie.

ocenił(a) serial na 6
sweetfinger

Naprawdę, po co to upchali w 3 odcinkach, każdy zauważył, że zakończenie na siłę jak nie wiem co. Budżet? Aktorzy? Musi być jakiś powód, bo nie wierze, że scenarzysta tak zamierzał od początku.
Serial naprawdę, mógł być bardziej epicki niż większość które oglądałem.

ZupkaChinska

Serial faktycznie genialny. 7/10 w moim odczuciu (-2 za końcówkę, która szczerze przyznam nieźle mnie wkurzyła)
Coś mi się wydaje, że nakręcono z 1,5- 2 godziny jako pilot dla stacji telewizyjnej, który został zaaprobowany i rozpoczęto kręcenie pełnej serii, ale nagle coś nie wypaliło (może ktoś wie?) i naprędce zmontowano to co już zostało nakręcone i przygotowano zaimprowizowana końcówkę.

ocenił(a) serial na 10
ZupkaChinska

być może scenarzysta odszedł i dlatego skończyło się tak do kitu! :] i tak dalej uważam że film fantastyczny!;]

ocenił(a) serial na 9
mrlech

Odszedł, nie odszedł - scenariusz z wyjaśnieniem powinien do tego czasu popełnić (chociaż "Zagubieni" tej logice przeczą).

ocenił(a) serial na 8
sweetfinger

W 100% popieram, końcówka serialu niestety zbyt banalna. Na początku, gdy już zna się wątek, to ma się nadzieję, by historia nie skończyła się "tak" banalnie - niestety. Ale sam serial na bardzo wysokim poziomie, bardzo ciekawy i wciągający. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones