PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625219}

Zakazane uczucie

La que no podía amar
7,3 1 340
ocen
7,3 10 1 1340
Zakazane uczucie
powrót do forum serialu Zakazane uczucie

I po ślubie....teraz nasuwa mi się jedno zdanie: "Weź dziewczyno zostaw Rogelia i leć do Gustava póki jeszcze pora".
Co prawda byłam za Rogeliem, ale tyle rozstań i zamieszania było między nim a Paulą, że aż mdli. Oglądam Evę Lunę i tam głowna para była razem przez chwilę, ale dojdą do porozumienia dopiero pod koniec. To nawet odświeża telenowelę, pozwala na rozwijanie ciekawych wątków.
Tutaj te ciągłe wahania między Aną i Rogeliem mnie męczą. Na początku ich związek był magiczny, a teraz nie widze tej magii, nawet spojrzenie Rogelia jest jakieś nijakie.
A tu jeszcze czeka nas pogodzenie się tej pary i kolejny ślub, (może dla kogoś to spojler, ale trudno) :)

ocenił(a) serial na 10
cocco03

No mi też szkoda sukni ślubnej i ciekawe jak się pogodzą po tym wszystkim? Nie pytam się was żeby nie było na mię ok i wiecie o co mi chodzi.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

wolałabym żeby to był ślub any i gustava

ocenił(a) serial na 10
ewelka1414

Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś czytałam, że Miguel umrze?? A dla mnie szkoda Gustava, bo mogli go pod koniec telenoweli nie uśmiercać, tylko, zrobić, żeby znalazł sobie jaką nową miłość:)

ocenił(a) serial na 7
Daniela_Lujan_87

Zgadza się, Miguel zostanie zastrzelony (nie będę pisać w jakich okolicznościach, aby nie spojlerować) w 160 odcinku. Również szkoda mi Gustava, mogli uśmiercić Bruna, ale nie Gucia;(

cocco03

Zgadzam sie z Tobą ze lepiej by było gdyby Ana wróciła do Gustava. Przez Rogelia ma same problemy bo praktycznie zniszczył jej życie , a z Gustavem byłaby szczęśliwa

Blab

Lubiłam Rogelia, ale jego postać mnie irytuje.
Miguel i Gustavo to dwie niepotrzebnie uśmiercone postacie, zgadzam się z Wami w 100 %.
Dlaczego nie Rosaura? Bruno? Cinthia? Co prawda ona godnie zostanie ukarana, ale brakuje mi śmierci tych czarnych charakterów.
Gustavo nie zasłużył na taki koniec :(

ocenił(a) serial na 10
cocco03

rosaura mogłaby umrzeć bo to przez nią ana paula i gustavo nie mogli być razem ,no jeszcze mercedes ,ale ona już teraz jest ok .gustavo powinien się związać np z carmen ,ona była w nim zakochana przeciez ;p

ewelka1414

Mimo wszystko scenarzyści tak namieszali między Aną i Rogeliem, że znielubiłam tę postać.
Koniec LQNPA bardzo rozczarowuje.

ocenił(a) serial na 10
cocco03

Tyle napiszę że nom.

cocco03

Zgadzam się. Przecież fabuła opierała się na intrydze przeciwko Anie i Gustavo więc na koniec telenoweli oni powinni do siebie wrócić

użytkownik usunięty
Blab

sama weż tego brzydala Gustava Ana Paula woli Rogelia ,nawet po za planem Ana Brenda powiedziała że serialowa Paula powinna być z Rogeliem ,a nie z Gustawem więc ty i inni nie mają tu nic do powiedzenia .Ja od samego początku kibicowałam Rogeliwi ,a ten bezużyteczny wiecznie niemający a ni grosza przy sobie nie jest potrzebny w tej telce ..

ocenił(a) serial na 8
cocco03

masz rację, nie ma już magii... godzą się i kłócą, którys ślub z kolei i takie jakies to wszystko byle jakie i na siłę przeciagane....

kasiag79

Oczekiwanie na ten ich ślub było długie wręcz męczące. Cały żar ich uczucia gdzieś przepadł. Ta ich wspólna noc przed ślubem taka jakaś bez wyrazu.
Scenarzyści pragnąc dogodzić widzom, chcieli pewnie pogmatwać ile wlezie, by w końcu Ana była z Rogeliem, ale w tej gonitwie wszystko się rozlazło.

ocenił(a) serial na 8
cocco03

dokładnie! kurde zanim AP zdała sobie sprawę, że kocha R to był taki dreszczyk emocji a teraz to takie wręcz nudne...

kasiag79

Posypało się. Koniec na pewno będzie dramatyczny, ale tyle uśmierconych :(

ocenił(a) serial na 8
cocco03

no też jestem zdziwiona, z reguły źli zostaja ukarani a dobrym sie dobrze układa a tutaj koniec trochę inny nie?

cocco03

Rogelio jest typową złą postacią , on powinien trafić do więzienia a Cinthia , Rosaura i Bruno zginąć. Natomiast Ana powinna wrócić do Gustavo. To tyle

Blab

Jeżeli chcieli Rogelia zrobic czarnym charakterem, to nie wiem po co w ogóle obdarzyli tą postać tymi oznakami dobra. Niech by go zrobili totalnym potworem, którym czasami był, a jego miłość do Any powinna być chora i wtedy byłoby ok. Gustavo by ją bronił i wszyscy byliby szczęśliwi. A tak to jest zły, ale potem wychwala się jego dobre serce, znowu okazuje się, że jest okropny......pomieszanie z poplątaniem.

cocco03

Tak i to tworzy bardzo niezdrowe relacje między bohaterami

Blab

To ich kiszenie w hacjendzie naprawdę wyglądało niezdrowo. Wszyscy sobie w niej siedzieli i działali sobie na nerwy.

ocenił(a) serial na 8
cocco03

Ale jak dla mnie Ana Paula nie wyglądała ładnie w dniu ślubu ;/ jej fryzura była okropna ;/ strasznie jej w niej bylo... ;/ popsuło to cały jej wygląd....
W ogóle w początkowych odcinkach wyglądała lepiej i lepiej się również ubierała, sukienki, A teraz tylko te koszule dzinsy i kozaki ;/

madzia124

Fryzura była ok ale ten makijaż...
Wizażyści powinni wiedzieć że albo podkreślasz mocno oczy albo usta ale nie obie rzeczy naraz

Blab

Mnie się fryzura podobała, makijaż był trochę za mocny, ale suknia była ładna. Szczególnie dolna część.

cocco03

Straszne to było i jeszcze wiele odcinków powielało ten sam schemat , Ana i Rogelio kłócą się , potem ona rozmawia z Gustavem i okłamuje go że kocha Rogelia itd

Blab

Dokładnie, praktycznie jedno i to samo w kółko.

cocco03

Teraz wreszcie jakieś urozmaicenie w związku z Miguelem :D

użytkownik usunięty
cocco03

no właśnie

użytkownik usunięty
kasiag79

A ja to jestem innego zdania moja opinia jest taka że w dobrze tak scenarzyści robią że Ana P są raz razem a raz się kłucą ale i tak widać między nimi wielgachne uczucie ,najgorzej jest jak para protów cały film tyko się klucą a na koniec wielka miłośc i ślub .

ocenił(a) serial na 2
cocco03

Motyw, gdy bohaterka w dniu ślubu załamana rozdziera suknię ślubną już stał się nudny, tak wiele razy był powielany. Ogółem cała telenowela, to jakiś niewypał. Zero gorącej miłości, zero akcji, zero złego charakteru, tylko Cynthia nadaje jakąś barwę temu serialowi. Nie zgodzę się, że Rogelio to zła postać. Raczej to taki typ, który na początku był zagubiony i załamany i swój żal wylewał na innych, ale dzięki miłości się zmienia. Nie widzę tu nigdzie zła. Dla mnie najlepiej byłoby, gdyby Ana Paula z nikim nie była. Ona nie pasuje do nikogo. Strasznie mi zbrzydła ta aktorka. I te jej ciągle czerwone oczy, gdy płacze, to jakaś masakra :D. Zero magii było z Gustavo i z Rogeliem to samo. Teraz czekam na nową telkę, zobaczymy czy będzie lepsza.

użytkownik usunięty
Hadley

To ze Ana Paula będzie z Rogeliem akurat mi nie przeszkadza przynajmniej jest jakaś zmiana , nie jest tak jak w innych telenowelach ze bohaterka na koniec zostaje , że swoją pierwszą miłością . Szkoda ,że Gustavo i Miguel zostaną zabici . Gustawo mógł by się w kimś nowych zakochać i wychowywać córkę Cinthi .
To prawda brak tu magi i akcji , a co do czarnych charakterów to są ok .
Telenowela jest fajna ,ale spodziewałam się czegoś lepszego .

ocenił(a) serial na 2

Jeśli mam wybierać, to także wybieram Rogelia. Rogelio i Cynthia nadają jakikolwiek sens. Ale Bruno i Vanessa, jako czarny charakter? Oboje są śmieszni.

Hadley

Dobry czarny charakter to Marcela z Evy Luny i Josefina z Cuando me enamoro

ocenił(a) serial na 2
Blab

Tak, zgadzam się :)

Hadley

Oo i jeszcze Carmelo z Mi Pecado

użytkownik usunięty
Blab

carmelo był nieżły ha ha

Nie zapomnę tego momentu jak Lucrecia od niego uciekła a on wpadł do jej domu i zaczął ją atakować

Blab

Albo jak ją wziął siłą cham jeden.

cocco03

Tak to było straszne, burak z niego

Blab

Był małym śmiesznym kurdupelkiem, który nie imał się pracy, a chciał wszystko zdobyć przez matactwa,a później tez morderstwa.

cocco03

Tak , w ogóle miał taką zakazana gębę :D

Blab

Jakby w bliznach. Renata najpierw go łapała na kasę, ale potem to wydawało mi się, że jednak go kochała. Co ona w nim widziała? bleee

cocco03

Nie wiem ja to oglądałam piąte przez dziesiąte więc nie mam pojęcia :D

Blab

Marcela to nawet z samej mordy mnie denerwuje, od razu bym uciekła jakbym zobaczyła takiego potwora :D

A Josefina, majstersztyk :)

cocco03

Ta co gra Marcelę rzeczywiście jest groźna z wyglądu chociaż jak ją oglądałam w Marinie to nie była taka zła i nawet pod koniec stała się dobra ale też robiła za czarny charakter :D

użytkownik usunięty
Hadley

Bruno nie jest najlepszym czarnym charakterem , ale w porwaniu do polskich nie jest tak zły np Moniki z ,, Juli '' to jakieś nieporozumienie . Evy Luny nie oglądam wiec nie będę się wypowiadać, ale na pewno były lepsi od Bruna .

Polskich seriali nie oglądam , one niestety nie dorastają do pięt fabułom telenowel

Blab

Szkoda Miguela...a Rosaura widać, ze wariuje, tak ją sumienie gryzie. Wszystko teraz tak przyśpieszyło. W sumie nic dziwnego skoro jutro ostatnie odcinki. Z tą Cinthia nagmatwali, gdzie ona niby się ukrywa, a teraz zjawiła się, by zrobić wielkie przedstawienie pod tytułem ZEMSTA.
Gustavo...biedny...skończy zabity przez tego parszywca Bruna, a jeszcze prosił Anę, by do niego wróciła :(

I tak właściwie to złe postacie prawie wszystkie będą ocalone...Bruno, Rosaura, Cinthia...No oprócz Davida, ale kiedy to było.

cocco03

Tak , a wiesz co? Moim zdaniem zamiast uśmiercać Gustava mogli go przynajmniej spiknąć z Dany :D

użytkownik usunięty
Blab

Nie każdy polski serial zły ,ale jednak wole telenowele bo są ciekawsze i nie trwają latami

użytkownik usunięty

Bruno i Cinthia mogli by zginąć ,ale i tak zostaną ukarani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones