PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625219}

Zakazane uczucie

La que no podía amar
7,3 1 340
ocen
7,3 10 1 1340
Zakazane uczucie
powrót do forum serialu Zakazane uczucie

Wpisujcie najśmieszniejsze teksty ze scen albo ich opisy.

1. Cinthia: Gdzie jest wąż?
Efrain: W swoim pokoju :D
Cinthia: Nie żartuj.

2. Efrain kiedy dostał kosza od Macarii, Consuelo i Cinthii
"Nie wierzę! Trzy jednego dnia?"

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Mnie śmieszy gdy rogelio gada ,,Caramba' hahah

pati1109

Hmm. Trza Przyznać Iż Efrain Potrafi Czasem Strzelić Fajnym Tekstem :D A Ten Na Temat Węża To Już W Ogolę Był Kapitalny :P ;)

Oficerka

Żałuję, że wcześniej nie założyłam tego tematu. Jakby nie patrzeć to jesteśmy juz po połowie serialu.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Najlepsze teksty sypie Rosaura. Pękam ze śmiechu jak zaczyna swoje lamenty i zapewnienia jak to ona bardzo stoi po stronie Rogelia i jak bardzo jej leży na sercu dobro Any.. hehehe.
aaaa i tej jej przepychanki z Maria w kuchni.. komedia:) genialna aktorka ;)

anette29

:D albo to jej " aj don Rogelio! " ;)

anette29

ja nie moge patrzeć jak Rosaura sie poniża przed Rogeliem. Jak mozna byc tak pazernym?

Blab

Poniża się, bo jest pazerna na pieniądze, woli się upokorzyć na kolanach niż sama pracować.

cocco03

Rosaura: "Nie chcę wyjeżdżać z hacjendy! Jest moja, taka piękna!!!"

ocenił(a) serial na 8
cocco03

W ogole chyba wtedy jak to mówila to zachowywala się tak jakby wpadla w jakoms histerię, wyglądała na nieźle chorą :P ale ujrzawszy kogos z hacjendy (nie pamietam kto to byl) zmienil szybciutko swoje zachowanie na opanowane. :P:P dobra jest ;)

madzia124

Hugo z tym drugim pracownikiem mówili "patrz, pani Rosaura mówi do siebie " :D

ocenił(a) serial na 8
cocco03

Odcinek 38, gdy Rogelio po przebudzeniu pyta się Any Pauli: Jak spałaś? Nie kopałem? :)

I_am_a_Bad_Girl

Zapomniałam Kompletnie O Tym Tekście Rogelia Świetny Był :))

Oficerka

Szkoda tylko, że teraz śpi z Vanessą. ;)

ocenił(a) serial na 8
cocco03

Odcinek 55, gdy Maria nie chciała usługiwać Rosaurze.
R - Zaraz doniosę o tym siostrzenicy! Słyszałaś?!
M - Nie.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Tak, to była świetna scena, nieźle się ubawiłam wtedy ;))) ciekawe czy teraz po zawale będzie mieć siłe na te intrygi...;)

ocenił(a) serial na 8
anette29

Oj na pewno :P juz gdy poczula sie choc troszeczke lepiej przezywala pieniążki :D i chciała knuc z Rogeliem ale on ją zbył :P:P
Myśle, że teraz może być jeszcze lepsza heh
Akcja ze sprzedaniem domu tez byla dobra :P

ocenił(a) serial na 8
madzia124

Od kilku dni oglądam ten serial, i staram się nadgonić, żebym mogła oglądać go w tv. Przed chwilą widziałam scenę, która choć nie śmieszna, na pewno z przyjemnością się ogląda, a mianowicie odc 63 - HUGO BEZ KOSZULKI :)

I_am_a_Bad_Girl

O tak, ciało to on ma ;)

madzia124

Teraz gdy prawdziwie ma z sercem problemy będzie to wykorzystywać.

cocco03

(Szpital)
Ana Paula: Wyglądasz już lepiej ciociu.
Rosaura: Mam chore serce, nie cerę!

cocco03

Maria i Rosaura
Rosaura: Jestem taka chora, że nawet ty musisz się mną opiekować.
Maria: Uchowaj Boże, wcześniej palcem nie ruszyłaś, a teraz będziesz się wylegiwać.
Rosaura: Jak księżniczka! Przynieś mi kilka tamales. W szpitalu prawie nic nie jadłam.
Maria: Mowy niema, nie wolno ci jeść tłustych potraw. Lepiej wstań, ruszaj się i żyj!
Rosaura: Fałszywa starucha...

ocenił(a) serial na 8
cocco03

Doklładnie wszystkiego nie pamiętam ale i tak to najlepsze :P:P

Rossaura: Ana Paula wyglądała na swoim ślubie ładniej.
Miguel: ..............................................................................
Rossaura: .............................tylko stwierdzam fakty.

heh ;P

ocenił(a) serial na 8
madzia124

Bruno i Rogelio. - odcinek 15 i riposta roku.
B - Pamiętaj Rogelio, że nigdy nie posiądziesz kobiety.
R: Są inne sposoby dogadzania kobietom. Chcesz to udzielę ci lekcji.
I ten śmiech Rogelia :)

ocenił(a) serial na 8
I_am_a_Bad_Girl

Bonus :) Wpadki z planu http://www.youtube.com/watch?v=IOWYhSuevLU&feature=related
jeśli ktoś już się tym podzielił to sorry za dubel

ocenił(a) serial na 8
I_am_a_Bad_Girl

Hehe dobre :P dzieki :)

ocenił(a) serial na 10
I_am_a_Bad_Girl

Dzięki wielkie ale się pośmiałem z tego że szok normalnie.

ocenił(a) serial na 8
I_am_a_Bad_Girl

Nie wiele z tego zrozumiałam ale filmiki są świetne, śmiałam jak głupia :)))

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Ale dzisiaj Rosaura dawała czadu... najpierw jak się wyrywała do podpisania dokumentów w związku z adopcją Margara- myślał by kto, że taka dobra ciocia dla niego ;), a potem jak się dowiedziała, że Ana spala z Rogeliem, ale była podniecona hehehe jakby co najmniej sama spędziła z nim noc ;))) szkoda, że nie mam jak zacytować dialogów bo były niezłe..;)

anette29

Dany też jeśli jest mowa o Rogeliu to patrzy się na Anę i cały czas się śmieje i otwiera szeroko oczy jakby jej miały wyskoczyć :D

cocco03

Dany: Nie spalas tutaj, zostalas u Rogelia?
Ana: Nie tylko u niego spałam, dziś pierwszy raz sie kochalismy.
Dany: Poważnie? a więc on.....?
Ana: Tak tak tak tak!!!!

cocco03

Dany: Ana Paula nie spała tutaj...dziwne. Zasnęła w pokoju Margarita?
Rosaura: Nie. Wracam stamtąd.
Dany: Dziwne, łóżko jest zasłane.
Rosaura: Koszula nocna złożona, widac, że w niej nie spała.
Dany: Co to znaczy?
Rosaura: Mam nadzieję, ze spędziła noc z mężem.
Maria: Nic by mnie bardziej nie ucieszyło. Bardzo się kochają.
Rosaura: Aaaaaj mam ochotę to sprawdzić!!! ....ale oczywiście tego nie zrobię, powinni zostać sami.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Dzięki za cytaty ;)
A jeszcze bylo dobre- z tego co pamiętam- jak Rosaura już po tym jak się dowiedziała, odwróciła się do nich plecami i zrobiła do kamery gest "yes yes yes! " z tym swoim lisim uśmieszkiem..hehe

anette29

Tak, dokładnie ;) uwielbiam jej miny, gdyby nie było Rosaury to niewiele by było śmiesznych scen.
Pamiętam jak w pierwszych odcinkach kiedy Ana, Miguel i Rosaura mieszkali w Tuxtli była taka scena jak ciotunia sobie śpiewała w kuchni, a gdy weszła Paula przestała. Normalnie boki zrywałam przy tej scenie, wyła jak oszalała. :D

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Na początku serialu w ogóle pamiętam że było dużo śmiesznych scen z nią ;) ubaw był niezły, jak jeszcze mieszkali w tym starym domu, i klepali biedę a Rosaura sobie wybierała u koleżanki świecidełka, a za chwilę skomlała że nie ma na leki. albo jeszcze jedna scena mi utkwiła w pamięci jak Rosaura zakwaterowała się w luksusowym hotelu, i poczuła się od razu taką wielką damę, zamówiła szampana itd...a koleżance od biżuterii powiedziała, że już nie pasuje do wyższych sfer i nie będzie się z nią zadawała...;))

anette29

:D Albo jak wysłała Anę po leki, a sama w tym czasie wyrwała kabel od telefonu, żeby ta nie mogła się skontaktowac
z Gustavem.
A przy kolacji z Dany i Miguelem, Dany jej powiedziała " o jaki piękny pierścionek, musiał byc bardzo drogi", a Rosaura na to "to sztuczna biżuteria, gdybym miała prawdziwą od razu bym zastawiła, by pomóc Miguelowi". taaaaa jasne :D

Ta aktorka w ogóle fajnie gra. Ponoć grała w "Rubi", ale jej nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Tak, grała chyba jej ciotkę, juz nie pamiętam dokładnie, w każdym razie była to pozytywna postać, zupełnie różna od tej.
Kurde, jak ja tęsknię za Rubi,jak dla mnie to żaden serial go przebije..:)

anette29

W Rubi ona grała ciotkę głownego bohatera, ta co jej mąż prowadził podwójne życie ;)

immortelle1

Kurczę...jakoś nie zapadła mi w pamięć ;)

ocenił(a) serial na 9
immortelle1

aaa faktycznie..tak w ogóle to trochę się zmieniła od tego czasu, wtedy jeszcze była ładna babka. kilka lat mineło...chyba 7.

anette29

Sporo, a wydaje się jakby wczoraj to było.

anette29

O Rubi to było coś. Pamiętam jak odgrywałam scenki z tej telki z koleżankami :D oooj dawno to było ;)
Ja byłam kuśtykającą Maribel ( broń Boże się nie śmieję, ale wtedy to było zabawne) ;)

cocco03

Ja z kolezankami tak przeżywałysmy zbuntowanego anioła, było nas akurat 4 i mnie przypadła w udziale Florencja, pamietam, ze z kumpelą co była Mili sie pobiłysmy o kolege ;)

immortelle1

Ooo ze Zbuntowanym to też były akcje, każda w klasie chciała być Milagros ;)

cocco03

Cinthia całuje Gustava.
Gustavo: Byłem w stajni, jestem brudny.
Cinthia: Mnie to nie przeszkadza.

No tak przecież jest przyzwyczajona do smrodku Efraina.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

hehe też o tym pomyślałam, i pewnie jeszcze bardziej ją to kręci jak czuje smród stajni ;)) ona to w ogóle jest dziwna, taka jakby to powiedzieć lekko "potrzepana" ;) śmiać mi się z niej chce za każdym razem jak się z kimś pokłóci to potem się w takim rozpędzie odwraca na pięcie i kroczy przed siebie z tymi rozczochranymi włosami :))

anette29

Dokładnie :D jak się kłoci z Efrainem to on nią tak potrząsa, że mało nie upada na ziemię, ostatnio nawet Gustavo coś się nad nią zaczyna cieleśnie znęcać ;)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

no właśnie :) oni to w ogóle jacyś wszyscy narwani są haha tylko się kłócą, szarpią i potrząsają ;) śmiesznie to wygląda, no chyba że taki meksykański temperament.. Gustavo przejawia dużo agresji, nie tylko do mężczyzn ale tez do kobiet, i to mnie do niego zniechęca, zachowuje się jak wściekły pies, dla mnie jest żenujący..a już szczytem było jak się prał z Rogeliem, no nie ma jak się bić z kaleką i zgrywać cwaniaka, żal...ale i tak R. dał mu radę hehehe

anette29

Ta bójka była trochę dziwna, bo specjalnie chyba tak zrobili,żeby wyglądało jakby Rogelio i Gustavo mieli równe szanse, a w końcu wyszło na to, że Rogelio sobie lepiej poradził.
G. jest dokładnie jak pies. Jak dostaje to co chce to się cieszy, a jeśli nie to warczy, ujada i skacze do bójki.
Ostatnio zauważyłam, że Ana gdy jest smutna to robi taką śmieszną minkę - podkówkę. Jak przytulała się w szpitalu do Rogelia, po zajściu z Elsą tak zrobiła ;)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

No Ana jest słodka z tymi minami swoimi. przede wszystkim jest naturalna i to mi się w niej podoba.

AAA dzisiejszy tekst z urodzin Marii mnie powalił ;)
Rosaura: Aj Maria, ileż świec! Ile kończysz lat, sto...??
hahahah

anette29

Niestety dziś nie oglądałam, ale jutro zobacze powtórki ;) już się nie moge doczekać, to musiało być boskie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones