PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625219}

Zakazane uczucie

La que no podía amar
7,3 1 340
ocen
7,3 10 1 1340
Zakazane uczucie
powrót do forum serialu Zakazane uczucie
















Meksykanie obejrzeli finał Lo que no podia amar i nie mogę uwierzyć że w to co się stało w tej telenoweli aż mnie wkurzyło to dlaczego Ana Paula nie mogła być z gustavem zakończenie bardzo głupie jeśli ona będzie z Rogeliem!!!
Vanessa okazała się kuzynką Any Pauli.
- Rosaura przyznała się Anie Pauli, że zabiła jej matkę.
- Cinthia wróciła na hacjendę, gdzie wybuchł pożar. Poparzona trafiła do zakłady psychiatrycznego pełnego luster i nie mogła patrzeć na swój wygląd
- Bruno zabił Gustava i trafił do więzienia, gdzie więźniowie nie dawli mu żyć
- Rosaura trafiła do więzienia. Uzyskała wybaczenie siostrzenicy.
- Ana Paula i Rogelio (który nie odzyskał władzy w nogach) pobrali się.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

loczek0660

A niby dlaczego to głupie zakończenie?

Ostatnie odcinki były fatalne, Ana Paula zachowywała się jak kretynka, ale jednak ją i Rogelia łączyło prawdziwe uczucie. Sam Rogelio to prot z trudnym charakterem, a Gustavo był totalnie beznadziejną postacią, więc według mnie to dobre zakończenie.

Denisse

Jeśli mówisz że Gustavo był kretynem to może dobrze że zostanie z Rogelio:))

loczek0660

O matko Ana Paula będzie z Rogelio??? Chyba odechciało mi sie oglądania.

cocco03

Nie ma się do czego zrażać! Rogelio to genialna postać, o czym będziecie mogli się wkrótce przekonać.

Denisse

Zmieni sie pod wpływem Any Pauli?

cocco03

W pewnym sensie. Ana Paula ożywi w nim uczucia, o których już dawno zapomniał. Jednak Rogelio to postać z charakterem, jest wybuchowy i nieprzewidywalny i nie zmieni się w potulnego baranka.

cocco03

M Mexico większość chciała, aby Ana Paula został z Rogelio i tak się stało, ale początkowo miała być z Gustavo.

jagodajulia

Ale Rogelio jest za stary dla Any Pauli!!! A po ciotce Any Pauli widać że to wredna s*ka

jagodajulia

Ale Rogelio jest za stary dla Any Pauli!!! A po ciotce Any Pauli widać że to wredna s*ka

loczek0660

Oj wredna...juz jak się przytulały to robiła miny.

loczek0660

Nie jest taki stary :)

jagodajulia

Ale przy Anie Pauli wygląda dojrzało

loczek0660

Nie przesadzaj, nie ma tak źle, w Evie Lunie to dopiero jest stary prot. Rogelio względem tamtego wygląda całkiem nieźle.
Dobrze że scenarzyści nie "uzdrowili" Rogelia, dzięki temu serial nie stanie się takim mdłym romansidłem jak wiekszość produkcji tego gatunku..:P

telimena79

W "Evie Lunie"...niech mi wybaczy ten kto jest fanem, ale ten bohater jest stary i jakoś oko mu ucieka na bok...nieciekawie się zapowiada. Stwierdziłam, ze nie będę tego oglądać. Lubię gdy bohaterowie są przystojni.

I szczerze powiem, że Rogelio jest całkiem całkiem. Taki smutny był jak patrzył na Anę Paulę opartą o kolumnę :)

telimena79

Jeśli chodzi o Evę Lunę to naprawdę muszę powiedzieć że powinni tego protagonistę pozwać o napastowanie młodych dziewczyn:)) Na plakatach trochę go odmłodzili ale w filmie wygląda fatalnie!!! Nie oglądam tej telenoweli szkoda mi czasu na oglądanie staruszka w ramionach swojej wnuczki:))

telimena79

I bardzo fajnie że nie jest to kolejna telenowela,w której główna bohaterka zakochuje się w facecie już na samym początku i przez wszystkie odcinki próbuje z nim być,podczas gdy źli ludzie nie pozwalają bla bla bla....
Rogelio to fajny gość,jeśli on ma być z Aną Paulą to będę z chęcią oglądała telkę;D

wormsik

Też powoli przekonuje się do pary Rogelio&Ana Paula:)) Widziałam niektóre sceny i myślą ze to będzie ciekawa para...:)) jednak ona naprawdę będzie zachowywać się jak kretynka i nie będzie wiedziała kogo wybrać tym bardziej że Gustavo ożeni się z Cynthią....

loczek0660

Ja jestem za nimi od samego początku. Cieszę się, że jednak zmienili prota i Ana Paula będzie z Rogeliem ;)

loczek0660

BUAHAHAHAHAHA ,ale żenada!!!! co za bzdury piszesz!!! PO PIERWSZE TO VANESA OKAŻE SIĘ SIOSTRĄ ANY PAULI! ,na koniec się zmieni i pogodzi z siostrą. ANA Paula i Rogelio to najlepsza para,jest między nimi chemia! jesteś żałosna i nie pisz bzdur bo Meksykanie chcieli żeby AP była z Rogelio

nihooya

a Rogelio się zmieni i zakocha w Anie Pauli,szkoda tlyko że uśmiercili Gustava.

nihooya

kretynka wie że dzowni tylko nie wie w którym kościele...naucz się hiszoańskiego a potem pisz,ciekawe skąd bierzesz takie informacje...żal

nihooya

Vanessa okaże się rzeczywiście siostrą Any Pauli w tym się pomyliłam... Streszczeniea odcinków całego filmu można zobaczyć na planetanaptun.bloog.pl...

loczek0660

ja oglądałem telkę w oryginale...i nie potrzebuję streszczeń. Gustavo nie pasuje do Pauli w ogóle. Nie oglądałaś to nie krytykuj.

nihooya

Streszczenia nie były dla Ciebie, tylko dla tej osoby, która chce je przeczytać. To ogólnodostępne forum.

Wiesz, bardzo się dziwię, że oglądasz telki. Jesteś jakąś okropną osobą. Wyzywasz ludzi, tylko dlatego, że zrobili jakiś niewielki błąd. Poza tym loczek0660 nie napisał/a, że Meksykanie nie chcieli, aby Rogelio był z Aną Paulą, ale , że on/a (loczek0660) nie może uwierzyć, że Ana Paula nie będzie z Gustavo. Czytaj ze zrozumieniem. I przestań tak się zachowywać. Jeżeli znasz odpowiedź, albo widzisz błędy w czyjeś wypowiedzi, to delikatnie zwróć uwagę, albo napisz jak jest naprawdę, ale bez wyzwisk. Jeżeli tak nie umiesz to najlepiej się nie odzywaj, bo tylko będziesz przyczyniał się do złej atmosfery na tym forum, w tym temacie.

jagodajulia

polaczki cwaniaczki lubią tak wszystko przekręcać i na wszystko narzekać,weź się odczep święta :D

nihooya

Tak, to prawda narzekać uwielbiają nawet bez powodu, ale ja miałam powód. Ja nawet się do Ciebie nie przyczepiłam, więc nie muszę się odczepiać.

nihooya

NIHOOYA Skoro chcesz wyzywać się od kretynów i lubisz się wyzywać yo załóż oddzielny temat typu "WYZWIJ MNIE A JA CIEBIE I ZROBI MI SIĘ LEPIEJ" jak widzisz ja nie mam zamiaru wyzywać kogoś od kretynów bo ktoś pisze że ma inne zdanie od innych... W internecie też potrzebna jest jakakolwiek kultura a Ty po prostu raczej nie wiesz co to jest szacunek dla odmiennego zdania innej osoby...Tyle w temacie mam nadzieje że w końcu się ogarniesz i zaczniesz normalnie nazywać ludzi korzystających z tego forum... Pozdrawiam:))

loczek0660

Mi się to nawet nie podoba że Vanessa będzie siostrą Any Pauli,już od razu widać jaka jest wredna jak cioteczka AP na jej twarz to nie mogę patrzeć,co za babsztyl.

Susanitaaa

Ja też nie lubię tej Vanessy, ale bardziej tej ciotki Any Pauli. Ta to jest dopiero wredna. Kupuje drogą biżuterię, i udaje chorobę, aby nie pracować. Obibok jeden ;/

Susanitaaa

Będzie jej siostrą? Ja gdzieś czytałam, że kuzynką. Pewnie źle napisali.

cocco03

Ana Paula i Vanessa mają tego samego ojca....Ja osobiście nie widzę ścisłego podobieństwa między nimi:))

loczek0660

No to źle napisali, dlatego myślałam, że będą tylko kuzynkami. Według mnie są tylko trochę podobne.

cocco03

To tylko telka :) Pamiętam jak w CME ten kelner powiedział Renacie, że Rafael przychodził czasami do Kłamczuchy z kobietą, która przypominała ją (Renatę) ( miał na myśli Robertę)... Taaaaaa, już Roberta z Renatą są bardzo podobne...

jagodajulia

A to na potrzeby filmu żeby był bardziej wciągający:))

loczek0660

Może tak aż nie bardzo są podobne,ale jednak są i dlatego Rogelio mówi,że Ana Paula bardzo przypomina Vanese,sa siostrami i dlatego czeszą je podobnie ;)

Susanitaaa

dokladnie po prostu stylizuja jet ak aby byly podobne
mi juz bardzo do gustu przypadl Rogelio-ciasteczko:)bardzo meski,fakt despota z niego ale to przez to ze tyle przezyl. ja sie ciesze ze na koniec bedzie z nim a nie z Gustavem-nie lubie tego aktora w kiedy sie zakocham tez mnie draznil. Rogelio na wozku jest duzo atrakcyjniejszy niz tez Gustavo ze o tym Bruno nie wspomne-paskuda i to w obu telkach gra. No ale...kobieta zmienna jest moze jeszcze zmienie zdanie he he

smila

Rogelio jest cudowny :) Też go uwielbiam. Gustavo nie jest w moim typie, a Bruno to już wcale.

smila

Zgadzam się Rogelio jest najprzystojniejszy ;)

smila

Rogelio ciastko ale Gustavo i Bruno niczemu sobie! Bruno jest mega przystojny i jego boskie oczy ;)
Gustavo trochę za chdu ale ma cudowny uśmiech i piękne oczy i głosik;)
A Rogelio też ma to coś :D

Susanitaaa

Za chudy*

Susanitaaa

Dla mnie Bruno odpada, nie znoszę tego aktora, Gustavo nie w moim typie. Jak już miałabym wybierać, to Rogelio pierwszy, a później Esteban :)

jagodajulia

A ja uwielbiam Juliana jest dobry aktorem i jakim przystojnym ;D

Susanitaaa

Mi się Bruno nie podoba oczy ma szeroko rozstawione wygląda jak jaszczurka:))

loczek0660

Heh ;) Nie wiem, czy jak jaszczurka,ale mi też się nie podoba. To przez niego miałam nie oglądać żadnej z telek, ale na szczęście oglądam i nie żałuję, a on nawet tak bardzo mnie nie wkurza jak sądziłam.

loczek0660

Ja nie mam zdania za bardzo na ten temat bo za duzo odcinków nie oglądałam ale jak mam wybierać Eva Luna czy LQNPA to wole Evę Lunę bo juz sie przyzwyczaiłam ;) Szkoda ze zmienią czas puszczania tej telki bo bardziej mi odpowiadał :D

Susanitaaa

Vanesa jest dobra! Ona nie będzie miała tyle na sumieniu co ten idiota Bruno i Cinthia...Vanesa pogodzi się z siostrą na koniec.

nihooya

Na razie Cinthia mnie nie irytuję a Bruno może irytować (chociaż mogli zostawić go dobrego) bo go uwielbiam. Jestem ciekawa jaka reakcja będzie Any Pauli jak dowie że się Vanesa jest jej siostrą.

nihooya

Wcale nie widać tej dobroci Vanessy. Po kryjomu spotyka się z Brunem i Cynthią. D tego, chce, "ubić" interes z Brunem za plecami Rogelia... Nie wspominając, iż porzuciła Rogelia, gdy dowiedziała się, że będzie sparaliżowany...

jagodajulia

nie widać dla ciebie bo się nie znasz...zobaczysz w kolejnych odc.

jagodajulia

Dokładnie. Osoby, które nie wiedzą co będzie dalej mają prawo uważać Vanessę za złą osobę. Na razie nie objawia ona swej dobroci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones