PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817459}
7,2 4 423
oceny
7,2 10 1 4423
Zakochani po uszy
powrót do forum serialu Zakochani po uszy

Jak w tytule. Po drugim odcinku można śmiało stwierdzić, że poziom tego serialu, gra aktorów ( szczególnie tej pseudo-gwiazdy wrednej laski doktora) to totalne dno. Co druga scena wywołuje już nie tyle sarkastyczny śmiech, co kompletne zażenowanie tak niskim poziomem.

ocenił(a) serial na 1
Chelsea_Bee

Dlatego to coś po miesiącu ma wylecieć z TVN i "istnieć" tylko w TVN7. Przynajmniej nie trafimy na gębę z cellulitem "niechcący" przerzucając kanały ;)

Dhuum

Kogo lub co masz na myśli pisząc gęba z cellulitem? :)

Chat_Noir_89

tez jestem ciekawa o co ho

Dhuum

Akurat ten serial został wyprodukowany dla TVN7, a emisja kilku odcinków w TVN miała za zadanie go trochę wypromować.

Chelsea_Bee

Kamila kaminska jest dobrą aktorką. Wystarczy obejrzeć inny serial z jej udziałem. Myśle ze jak scenariusz jest żałosny to nie da się tego dobrze zagrać

Bdjdbsjxb

Widziałem ją tylko w Barwach Szczęścia i tam też się nie wyróżnia ;) - Chociaż fakt jak scenariuszowo nie ma czego grac, to nawet od świetnego aktora trudno wymagać ciekawej roli.

buterfly

Zobacz ją w "Najlepszym".

dissemblance

Okej dzięki za polecenie :)

ocenił(a) serial na 1
Bdjdbsjxb

Akurat ta dziewczyna głównego bohatera to w miarę wyrazista osoba Pozostałe osoby są nudne jak flaki z olejem Cały serial będzie się chyba opierać na tym że główna bohaterka kocha go ale mu o tym nie powie Na kilkometr wiele nudą

Bdjdbsjxb

Dokładnie
Kamila Kaminska jest bardzo dobrą aktorką
Gra taką wredote ze jej nienawidzę w tym filmie co oznacza ze b dobrze gra bo jest autentyczna

Chelsea_Bee

Dokładnie, dramat. Wszystkie kobiety zachowują się jak 15-latki, a ta paskudna dziewczyna głównego bohatera jakby się naoglądała za dużo tenelowel meksykańskich. A faceci bezwolne marionetki tych durnych kobietek.

ocenił(a) serial na 1
Chelsea_Bee

Główna bohaterka to dosłownie 15 latka. Główny bohater, nie wiem w końcu czy kocha tę blondynke czy swoją dziewczyne, bo jakoś nie widzę żeby się jej opierał. A jeśli jest tak bardzo zakochany w tamtej to czemu jeszcze nie zerwał z tą. A na dodatek chce mieć z nią dziecko, no serio.
Nie jestem pewna czy twórcy specjalnie zrobili ich takimi paskudnymi czy naprawdę myślą że tak zachowują się prawdziwi ludzie.

ocenił(a) serial na 3
Aspheris

A zdziwiłabyś się jak się ludzie potrafią zachowywać XD Mnie już nic nie zdziwi, ale serial serio denny.

ocenił(a) serial na 1
Chelsea_Bee

kolejny supershit tvnu

ocenił(a) serial na 4
Chelsea_Bee

Zapowiadal sie fajnie bo ale niestety... Jedynie gra aktorka siostry Joanny Kulig i Kamili Kamińskiej jest całkiem całkiem. Widać, że się starają... Reszta .. no cóż... Co pół minuty się całują albo sypiają ze sobą po kilku dniach związku..

Chelsea_Bee

Tez nie lubie tego serialu, ale dawanie oceny po 2 odcinkach mozna sobie darowac, bo nie ma podstaw, zeby oceniac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones