PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663019}

Zatrute drzewo

The Poison Tree
5,8 148
ocen
5,8 10 1 148
Zatrute drzewo
powrót do forum serialu Zatrute drzewo

Ciężko ocenić ten serial. Pierwszy odcinek dawał nadzieje na naprawdę dobry serial. Zaskakujący, tajemniczy trochę mroczny klimat Londynu. Drugi odcinek odpowiedział na wszystkie pytania, a ostatnia scena była jakby zakończeniem całego "sezonu" oraz serialu. Te dwa odcinki wyglądały trochę jakby średni kryminał rozłożyć na dwie części i wrzucić do rodzaju "seriale". Jak wasze odczucia?

ocenił(a) serial na 5
NoNameN

Mieszane i też jakoś ciężko mi wyrobić sobie o im zdanie. Generalnie strasznie średni. Mam wrażenie jak bym wszystko to już widział, niczym mnie nie zaskoczył. Ten mroczny klimat też niezbyt mnie przekonał. Próbowano nieudolnie wytworzyć atmosferę grozy. Zakończenie też przewidywalne. Od początku 2 odcinka już się tego spodziewałem.

NoNameN

Mam dokładnie takie same odczucia. Slaby telewizyjny thirller podzielony na dwie czesci. Kiepska i w sumie dosc idiotyczna intryga z mało wiarygodnymi psychologicznie, przerysowanymi postaciami.

NoNameN

Mnie zmęczyło postępowanie blondynki... Bardzo lubię takie seriale, zwłaszcza angielskie, ale ten był jakoś dziwnie rozegrany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones