PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 441
ocen
7,7 10 1 7441
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

W połowie całej serii The Americans zaczynało nudzić. Z czasem jednak na nowo polubiłem ten serial, gdy zdałem sobie sprawę, że jest on bardziej czymś na kształt dramatu psychologicznego niż serialu sensacyjnego. Oglądałem głownie, gdyż polubiłem bohaterów (Phillip, Stan, Oleg), inni coraz bardziej mnie odpychali (Elizabeth), byłem ciekawy ich losów i ewolucji zwłaszcza Phillipa czy Paige. Jednak wraz z ostatnią serią The Americans powróciło na właściwe tory i znów stało się trzymającym w napięciu serialem szpiegowskim. Co do zakończenia twórcy pokazali jak godnie można zakończyć serial w zalewie tych słabych bądź wręcz tragicznych finałów (Lost czy Dexter). Wspaniale zagrany, chociaż akurat gra aktorska nigdy nie była mankamentem Americans, z doskonale dobraną muzyką, co też stanowiło atut serialu i po prostu z chwytającymi za serce scenami. Zwłaszcza to co pokazał Noah Ememrich było doskonałe, który stworzył z Matthew Rhysem doskonały duet na ekranie. Widać, że twórcy mieli spójną wizję i doprowadzili ją do końca. Jedyny niedosyt to niewyjaśnienie do końca losów postaci, a gdyby pokusili się o pokazanie ich losów za kilka czy kilkanaście lat było by już całkiem idealnie. Tak czy inaczej The Americans są warci obejrzenia i zachęcam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones