Zbrodnie po sąsiedzku (2021)
Zbrodnie po sąsiedzku: Sezon 2 Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2, odcinek 5

Opowiadanie

The Tell 35m
7,5 270
ocen
7,5 10 1 270
Zbrodnie po sąsiedzku
powrót do forum s2e5

Zastanawia mnie brak policji w drugim sezonie. Śledztwo prowadzi tylko nasza trójka. O ile w pierwszej części było to logiczne, ponieważ śmierć Tima została uznana za samobójstwo to teraz jakoś to nie pasuje.

Ktoś zabija Bunny. Nasi bohaterowie są podejrzani, opisuje to prasa, a potem cisza. Nie ma nawet wzmianek, że „znowu mnie przesłuchiwali”, albo „sąsiadka spod 4 B jest wkurzona, bo przeszukiwali jej mieszkanie”. To może dziać się „poza kadrem”, ale przecież to niemożliwe, żeby taka sprawa nie odbijała się w rozmowach, nerwach czy stanie psychicznym.

Mabel mówi w 5 odcinku, że była z Alice na kilku randkach, co pozwala nam przypuszczać, że minęło parę może kilka tygodni… I co policja machnęła ręką? Nic nie robi?

Uwielbiam ten serial, wiem, że stosuje wiele skrótów, ale to jest po prostu bardzo rzucające się w oczy, zwłaszcza, że to 5 odcinek…

ocenił(a) serial na 8
norsevia3

Pamiętaj o ramach gatunkowych. Poza tym sam fakt, że trójka cywili prowadzi śledztwo na własną rękę jest już samo w sobie na bakier z procedurami kryminalnymi. To jest komedia. Trzeba to włożyć w nawias, kupić konwencję i oglądać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones