Zbrodnie po sąsiedzku (2021)
Zbrodnie po sąsiedzku: Sezon 3 Zbrodnie po sąsiedzku sezon 3, odcinek 9

Trzydzieści

Thirty 38m
7,9 195
ocen
7,9 10 1 195
Zbrodnie po sąsiedzku
powrót do forum s3e9

Nie zdążyłem wczoraj napisać przed premierą eh. A właśnie po scenie w damskiej WC jak matki rozmawiały lampka się zaświeciła ze to Donna.

Freddie

A moim zdaniem nie Donna, tylko Tobert. Donna dała ciastko, ale ono nie zadziało. A Tobert chciał się kręcić blisko zbrodni, żeby pomóc namierzyć człowieka od ciastka i na niego zwalić całość

ocenił(a) serial na 10
annia_o

Ja też podejrzewam że Tobert miał jeszcze w tym swój udział, nie pokazali nam z jakiegoś powodu całego obrazka, jak ląduje w windzie, Z JAKIEGOŚ POWODU, jakby coś tam jeszcze było i myślę że nie bez powodu chwilę przed tym jak walczył z chęcią zjedzenia ciastka, pokazali nam jeszcze wkurzonego Toberta. Myślę że to właśnie on ostatecznie popchnął go w kierunku windy, może jeszcze zanim ciastko wogóle zdążyło zadziałać.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Znaczy, ciastko go otruło i wiemy kto to zrobił, ale później mieliśmy kolejną sytuację właśnie z tą windą i cały czas ten Tobert mi tu po głowie chodzi.

Freddie

Jednak synek Donny.

Podsumowując. Slaby sezon. Nie umywa sie do 1.

Freddie

Też jestem rozczarowana, że nie było większego twistu na koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones