PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005918}

Zdrada

Treason
5,8 2 506
ocen
5,8 10 1 2506
6,0 3
oceny krytyków
Zdrada
powrót do forum serialu Zdrada

Kobiety rozwalaja system, likwiduja zamachowca kiedy facet chroni dzieci i generalnie robia chlopcow w bambuko. Wieje nuda a szkoda, o obsada calkiem niezla.

Caruzel

Nie spodziewałam się czegoś innego po netflixie, ale dzięki, za cynk. Będę omijał, ale również żałuję, bo zapowiadał się nieźle

ocenił(a) serial na 7
Sternmayer

To po co ci Netflix? Włącz jedyną słuszną tv i nie narzekaj.

max242

Mimimimimimi
Lubisz brać z połykiem (propagandę) wiedzę

ocenił(a) serial na 7
Sternmayer

Słoma z butów...

Caruzel

Właśnie miałem obejrzeć jako thriller szpiegowski ale skoro tak sprawy się mają to obejrzę jako komedia.

Caruzel

Jest też para lesbijska. Zupełnie bez związku z akcją filmu i całkiem na marginesie. Ale jest. Kandydatka na premiera ma "zonę". Co ciekawe, wcześniej mówi, w trosce o swój los, że też ma rodzinę i musi się o nią troszczyć. Z kontekstu wynikało, że chodzi o dzieci.

jaroslaw_mojzych

Czy sam fakt pary lesbijek musi mieć związek z fabułą? Dlaczego? Czy fakt że szef mi6 (ten otruty) ma żonę w jakikolwiek sposób łączy się z fabułą?

Jackie88

Oczywiście, że można pokazać wszystko. Kandydatka na premiera mogłaby być np. chora na serce. I można by to pokazać. Ale tego zwykle w filmach się nie robi. Chyba, że jej choroba miałaby jakiś wpływ na przebieg akcji.

ocenił(a) serial na 3
Caruzel

Postać nowego szefa MI6 to kompletna ciamajda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones