PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631878}
7,3 1 122
oceny
7,3 10 1 1122
Zero no Tsukaima F
powrót do forum serialu Zero no Tsukaima F

5 seria

ocenił(a) serial na 9

To teraz trzeba czekać na piątą serię ^^

Raiton

4 seria była ostatnią.

ocenił(a) serial na 9
paulinamarchewka14

no niby tak ale zawsze mogą zrobić kolejną tak jak w shanie xd

Raiton

mi w sumie wystarczyłby jeden odcinek specjalny pokazujący to co sie stało kiedy SPOILER! Saito z Louise wybrali sie na ziemie i chcieli odwiedzic jego rodziców xD

ocenił(a) serial na 9
paulinamarchewka14

a ja tam wolę nową serie xd
Albo movie by mogli zrobić z tym co pisałeś up(jako wątek poboczny xd)

Raiton

fajne to

oliviaaaa

nie :)

Raiton

pisałAŚ ;) ja w sumie nie wiem czy bym chciała 5 serie bo nie zniosłaby znowu tego cholernego haremu w tej serii którego wrecz nienawidze, a wiadomo ze by był, wolałabym ten jeden odcinek i dalej sobie sama wyobrazac ze zyja sobie razem bez zadnej cholernej siesty czy henrietty czy tabithy ktora lubilam ale potem zaczela byc wkurzajaca :<

paulinamarchewka14

Raiton oh jaka piekna nazwa. na tym watku tez chyba mamy harem ... :(

paulinamarchewka14

Akurat 5 sezon może się pojawić pod tytułem "zero no tsukaima f 2nd". Pomimo śmierci autora studio od wielu lat jest zalewane wiadomościami od fanów z prośbami o zakończenie całej serii (zostało wydane 20 z 22 tomów). Niedawno ogłoszono iż nowelka zostanie dokończona przez animatorów ,którzy przed śmiercią autora dostali szczegółowe informacje na temat fabuły i samego zakończenia. Z tego co wiem to została już zapowiedziana manga więc być może pojawi się także anime.

ocenił(a) serial na 8
YareYare

Czyli dobrze zrozumiałem? Przez smierć autor nie dokończył dwóch tomów? I z tych dwóch tomów mogłaby by powstać 5 seria? troszke czasu mineło. premiera 4 seri miała miejsce 2012 roku. Mamy teraz 2016 rok mineło już 4 lata.

paulinamarchewka14

Chętnie bym bym sobie obejrzał to anime Zero No Tsukaima sezon 5 a przede wszystkim odcinek specjalny po sezonie 4 czy wiecie kiedy by ono powstało i kto by je zrobił aby było z lektorem

paulinamarchewka14

Szkoda bo bym sobie pooglondał jeszcze bo to moje ulubione anime :<<

Raiton

chyba raczej 5 serii nie będzie..
ostatnio przeczytałam że autor zmarł w kwietniu tego roku..

ocenił(a) serial na 6
Raiton

oby nie. śmierć autora pewnie nie byłaby nawet przeszkodą (co to za problem, nająć jakiegoś wyrobnika), ale seria od drugiego sezonu stoczyła się imo na dno i z ciekawego fantasy z odrobiną ecchi, zmieniła się w harem z ogromnymi ilościami ecchi. ja, szczerze mówiąc, chętnie zobaczyłbym remake od innego studia, który byłby zgodny z oryginałem (który rzekomo jest dużo poważniejszą historią).

Charlie.fenderson

Muszę się zgodzić ,że light novela jest zupełnie inna niż samo anime.Znacznie więcej przygody z głównym udziałem Louise i Saita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones