PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435626}

Ziomek

Lascars
7,7 4 434
oceny
7,7 10 1 4434
Ziomek
powrót do forum serialu Ziomek

Witam jak w temacie skąd można ściągnąć drugi sezon, i jeszcze napisy do tego ? orientuje sie ktos? Mogę to oglądać w kółko ... I Ciekawi mnie czemu nie ma drugiej serii z polski dubbingiem...

rosiaczek666666d

nie wiem ale ja czekam na dubbing do pełnometrażowego ziomka o tu jest http://www.youtube.com/watch?v=6REG_duXmh0 ale z napisami a tam grafika jest tak pięknie zrobiona że szkoda mi czytać napisy zamiast podziwiać piękną kreskę i styl. Moglby ktoś zrobić dubbing nie ?

rosiaczek666666d

ja zassałem 2 sezon kiedyś z torrentów, jak dobrze poszukasz to pewnie gdzieś to możesz jeszcze wyhaczyć (ale wydaje mi się że na youtube znajdziesz wszystkie odcinki) ogólnie jeśli chodzi o mnie to nie potrzebuję napisów, bo mówię po francusku i przyznam nawet że miałem kiedyś plan żeby przetłumaczyć 2 sezon w całości, jednakże nie znalazłem na to czasu... a co do polskiej wersji 2 sezonu to nie licz na to kolego - brak funduszy i zainteresowania, poza tym już nie uświadczysz rapu na polskich stacjach muzycznych, a lascars tematycznie nawiązuje właśnie do tego. także lipa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones