Znaki
powrót do forum 2 sezonu

Po obejrzeniu tyle odcinków wiem, że muszę tam pojechać. Góry Sowie, Riese, niedaleko twierdza Srebrna Góra, przy okazji Góry Stołowe, zamek Grodno i Książ. Im więcej o tym czytam i oglądam, tym bardziej mi się podoba ten rejon.

moni7ka

Zapraszam. Mamy u siebie wiele tajemniczych miejsc. Celtowie, nazisci masa tajemnic ;)

domin_4

I złoty pociąg:)

dploczyniak

Teraz na czasie jest zamek w roztoce - skarb ukryty na terenie pałacu na Dolnym Śląsku? "Nawet 28 ton złota pod ziemią"

moni7ka

Mam tak samo, niesamowite te plenery, zapierały mi dech z zachwytu podczas oglądania serialu

moni7ka

Bo Dolny Śląsk to jest jeden z ciekawszych regionów w Polsce. Ja akurat jestem z małopolski, ale uważam, że warto jeżdzić w Sudety, zwiedzać i poznawać historię

seaglass

Ten gościu w mundurze to Pruski żołnierz poczytajcie legendy o górach swoich strzeże skarbu i zabije każdego kogo spotka na szlaku w szklanych butach odsyłam do legendy

ocenił(a) serial na 7
tpaprotny1979

Trasa.... Bo to jest dziedzic Pruski. Polski dziedzic... Tylko szarfa trza by go przepadać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones