PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032947}
6,7 3 990
ocen
6,7 10 1 3990
LOL: Kto się śmieje ostatni
powrót do forum programu LOL: Kto się śmieje ostatni

Lekki program dla zabicia czasu.
Przyjmując rolę uczestnika podczas oglądania, kilka razy się zaśmiałem. To wszystko zależy od podejścia, jeżeli negatywnie nacechowani podejdziecie do seansu, z góry założoną tezą, że program będzie żenujący, to się bawić dobrze nie będziecie.
Jestem fanem Adama Woronowicza i w dwóch pierwszych odcinkach rozbrajał mnie do czerwoności.
Za to Michał Szpak totalnie mnie odpycha, a Czarek Jóźwiak wygląda, jakby trafił tam za karę.

ocenił(a) program na 2
Skoczkowski

A jeśli miałem pozytywne nastawienie, chciałem się dobrze bawić i wyjąłem kij z dupy ale dalej mnie to nie bawi to co wtedy? Wtedy wolno mi napisać że to jest słabe czy nie pisać takiej bufonady?


Dlaczego ludziom tak ciężko zaakceptować to że ktoś może mieć inny gust czy poczucie humoru? Kogoś bawi żart o pierdzeniu a kogoś innego nie. I obojętnie którym z nich jesteś to nie ma w tym nic złego. Dlaczego skoro ciebie ten program bawi to ty miałeś dobre podejście a jak mnie to nie bawi to to była bufoniada?

ocenił(a) program na 4
Skoczkowski

Takie masz Mordko kiepskie życie że musisz 'zabijac czas' nawet w czasie wolnym? Zacznijmy od tego, że Pazura nie ma tego czegoś, teksty jego jeśli nie wcześniej wyreżyserowane to drętwe jak żula spod sklepu. Aktor zajebisty flow zero. Nie mówiąc już o tym z YT wierzę, że nie każdy vloger jest taki ubogi umysłowo. Nikt z nim wcześniej nie porozmawiał zanim go tam zaprosił? Zakończyłem po 4 czy 5 odcinku. 5 bo są tam dobre momenty takie jak mr kebab, ta zwariowana laska daje czadu, Woronowicz, starsze aktorki da się lubić, na pewno też Michał Meyer dobrze się sprzedał.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones