PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032947}
6,7 4 015
ocen
6,7 10 1 4015
LOL: Kto się śmieje ostatni
powrót do forum programu LOL: Kto się śmieje ostatni

po raz 43543 "CZY KTOŚ ZAMAWIAŁ WARIATA" mówione durnym głosem tej kobiety mam ochotę zwymiotować, a nie oglądać ten program. Kto to wymyślił

kuboski7

Zgadzam się!

kuboski7

Mam podobne odczucia. Nieśmieszny babsztyl wykrzykuje nieśmieszne teksty, a następnie kolejny babsztyl sztucznie się z tego śmieje. I powtarzają to przed każdym odcinkiem serialu. Ile można!

ocenił(a) program na 1
ole_ander

Mam to samo. Da się jakoś wyłączyć tę konkretną reklame?

ocenił(a) program na 1
kuboski7

dokładnie - ta baba jest straszna

kuboski7

boże, mam to samo. przed każdym kolejnym odcinkiem serialu ta okropna reklama, której nie sposób uniknąć. wkurza strasznie.

ocenił(a) program na 1
kuboski7

Kurde, 7 miesięcy potem a ja wchodzę w tym samym celu. Tyle tego straszenia o zbieraniu danych o nas przez Google, Amazon i inne behemoty, żeby z uporem maniaka proponowali mi gówno od którego mam ochotę pierd***nąć primem w cholerę.

Naardov

to ja mam ochotę pier***ąć komputerem o ścianę -_- taniej jednak będzie z prime XD

kuboski7

Przynajmniej zdjęli tą żenującą reklamę w centrum Warszawy. "Najśmieszniejszy program stulecia" = ludzie robiący głupie miny i teatralny śmiech...

thaumiel

Ta produkcja powinna być stosowana jako tortury a nie coś do czego należy zachęcać postronnych ludzi. Szkoda rolki filmowej na takie coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones