PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005113}

Piekło singli

Sollojiog
6,8 424
oceny
6,8 10 1 424
Piekło singli
powrót do forum programu Piekło singli

Niestety, ale uważam że jeśli ktoś nie jest obeznany w kulturze azjatyckiej, koreańskiej to może mieć problem ze sztywnymi dialogami, w których tak naprawdę czasem trzeba się domyślać.
Koreańskie Piekło Singli może nauczyć nas z drugiej strony tej kultury. Chociaż też znowu z całkowicie innej strony to co osoba to inny charakter, nawet oni potrafią być charakterni, aczkolwiek muszą zachować kulturę rozmowy.
Ogólnie jedynie co mi się nie podobało to dużo cięć, ponieważ miałam wrażenie że rozmowa się toczy nadal, a jednak nie wiem co powiedziała jedna osoba, że druga przytakuje głową.
Kwestia również tego dlaczego pytają czy mogą mówić wobec siebie już nieformalnie, najczęściej i raczej zwykle gdy są w raju, dla nas tekstowo nie robi to różnicy, jednak oni między sobą rozmawiają formalnie lub nie, dlatego trzeba wyłapywać takie rzeczy, ponieważ gdy widzimy że druga osoba zgadza się na mowę nieformalną to oznacza, że chcą poczuć się swobodniej.
Mi osobiście nic nie przeszkadza w uczestnikach, oglądałam masę seriali, filmów czy występów innych show i nie robią na mnie wrażenia te dialogi i zachowania. Trzeba mieć to na uwadze, to inna kultura, inaczej są wychowani i inaczej rozmawiają między sobą.
Osobiście sama po tylu latach obcowania z tą kulturą przejęłam pewne zachowania.
Polecam, fajnie się ogląda, tym bardziej drugi sezon - jest więcej emocji.

ocenił(a) program na 8
nelweb

Zgadzam się! Miałam już małe obeznanie w tej kulturze lecz dzięki temu programowi poczułam że o wiele bardziej podoba mi się taka forma randkowego show niż to co pokazują w Ameryce - nacisk na seks i intymność oraz nakręcanie sztucznych dram. Zgadzam się również co do drugiego sezonu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones