PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770744}
5,8 2 825
ocen
5,8 10 1 2825
Twoja twarz brzmi znajomo
powrót do forum programu Twoja twarz brzmi znajomo
rolnik_sam_w_dolinie

Nie bój żaby, da się :D

rolnik_sam_w_dolinie

Zawsze mogli dodać celebrity splash czy taniec z gwiazdami

herra21

Mogli, mogli.. i dodali :D

http://www.filmweb.pl/tvshow/Dancing+with+the+Stars.+Taniec+z+gwiazdami-2005-770 741

rolnik_sam_w_dolinie

Rzeczywiście filmweb upada :P

herra21

Jak to im przejdzie to pewno wstawią inne gówna!

ocenił(a) program na 2
rolnik_sam_w_dolinie

Chyba tak, kiedyś dla jaj sprawdzałem czy jest Rolnik szuka żony, ale nie było. Muszę jednak sprawdzić jeszcze raz, bo ostatnimi czasy pojawiło się arę talent szołów, reality szołów i innych tego typu produkcji, Voice of Poland, Wojewódzki, Taniec ...

ocenił(a) program na 2
chemas

No i okazuje się, że jest. Zrobiłem mały wywiad, nie chciało mi się wszystkiego tego shitu wyszukiwać, ale odnotowałem następujące: Mam talent, Kuba wojewódzki, Dancing with the stars, Rolnik szuka żony, Twoja twarz ..., Nasz nowy dom, Must be the music, nawet Kanadyjski i Amerykański Idol. Wygląda na to, że paru dodających znalazło sobie sposób na poprawianie miejsca w rankingu. We wszystkich pozycjach powtarza się niejaki Beeshop, w większości magda_line, krzysztofek10 03, także często Lane, Oculto, wagnerow. Jak to możliwe, że FW dopuszcza do czegoś takiego.

chemas

Jakieś rzygowiny wstawiają a naprawdę wartościowych rzeczy nadal nie można dodawać. Ma tu na myśli spektakle Teatru Telewizji, takie jak chociażby znakomite "Igraszki z diabłem" w genialnej obsadzie.

ocenił(a) program na 2
rolnik_sam_w_dolinie

Kto co lubi - Akurat jest to jeden z niewielu programów rozrywkowych który oglądam, bo akurat za większością też nie przepadam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones