PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638851}
6,2 1 350
ocen
6,2 10 1 1350
Alan Wake's American Nightmare
powrót do forum gry Alan Wake's American Nightmare

jak się zastanawiacie czy to kupić to sobie dwa razy w demo zagrajcie i będzie to samo...to kpina jakaś, ja kupiłam bo Alam Wake był zajebisty a tu po godzinie grania mam dokładnie te same lokacje i sytuacje do przejścia, spieprzona GRa Alan wake nie zyska fanów tym czymś, nie chodzi o fabułe bo jest ok ale o to że powtarzane sa miejsca i akcje po prostu.

ankha74

podniosłam do 4 bo się cos działo podczas tego 3-krotnego przechodzenia lokacji ale i tak gra jest do dupy, świecenie latarką i napierdalanie z różnej broni, żadnej fabuły, ale strzelało sie miło

ankha74

"Żadnej fabuły" Bardziej już ośmieszyć się nie mogłeś.

ankha74

Z klimatycznej gry zrobili badziew w stylu "przynieś, wynieś, pozamiataj". Dali by sobie spokój i nigdy tego nie wydawali.

ocenił(a) grę na 7
ankha74

Jeszcze bardziej spieprzyli gameplay? ;P Mi już podstawka nie podpasowała. Gameplay był powtarzalny do granic możliwości, niekiedy tylko zdarzały się jakieś ciekawsze sekwencje np. ucieczka przed Falą Mroku, odkrywanie różnych za pomocą naświetlania słów. Walka była totalne spieprzona, a Wake rusza się jak mucha w smole, w przeciwieństwie do wytrenowanych przeciwników, którzy bronią białą posługują się niczym John Rambo, a my jesteśmy zwierzem na którego poluje... Jeśli dodatek jest tak słaby jak piszą to chyba sobie odpuszczę, albo jak będzie okazja to kupię za 5-10zł.

sebogothic

kup jak bedzie po 5 zl z przesylka, 10 za to cos to lepiej 4 browaty kupic bedzie lepsza zabawa :-)

ocenił(a) grę na 4
ankha74

Nie będę ukrywał jest w tym dużo racji. Gameplay o dziwo jeszcze bardziej powtarzalny niż w jedynce. O ile fabuła w jedynce sypie się od czwartego odcinka o tyle tutaj od samego początku. Teoretycznie dużo wyjaśnia względem jedynki, ale ja nadal nie kupuje bełkotu związanego z panem zgrzytem, który został, jak nam pokazano w poprzedniej części zrodzony i dodany od tych "dobrych". Dałem 4, bo pomysł z pętlą czasową przemawia do mnie, ale każdy inny element to drewno. Ogólnie ta część to część poprzednia, której zabrano kilka dobrych elementów nie dając nic w zamian, także lepiej kupić browary :)

ocenił(a) grę na 7
ankha74

Hehe, na GOG.com rozdawali za darmo, więc nie przepłaciłem. ;P Pograć, pogram, ale nie nastawiam się na nic rewelacyjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones