PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612256}
7,8 109
ocen
7,8 10 1 109
America's Army: Operations
powrót do forum gry America's Army: Operations

Jak było *piiip* można spieprzyć tak dobrze rozwijająca się grę we właściwym kierunku. Po pierwszej zmianie zespołu tworzącego gra zaczęła iść na dno. Tylko nowe mapy, nowe błędy i transformacja gry do stylu CS'a. Odchodzenie od realności rozgrywki na rzecz tak zwanego fun'u nowych graczy.
Do wersji 2.1 było nawet dobrze z rozwojem (choć i ta wersja była wielkim rozczarowaniem ze względu na nieruchomego strykera). Potem tylko rozczarowania i powolna zapaść sceny AA. Chyba największą bzdurą jaką nowi twórcy zrobili to usunęli realny i przydatny kompas, a zamiast niego wrzucli aktywną mapę, która pokazuje położenie towarzyszy, nawet czasem wrogów. Z gry zrobili amerykańską propagandę dodając wstawki o lojalności i honorze walki dla Ameryki. Zresztą takich numerów od strony developerów było więcej. I polska scena AA, to było coś, naprawdę kiedyś w AAO grało najwiecej dorosłych ludzi zainteresowanych militarią. Nie było *piip* dzieci neo, był poziom na serwerach, kultura i ciekawe rozmowy na tematy wojskowe.
Najmilej wspominam wersje 1.6 - 1.9, (heh ta liczba granatów zgodna z wyposażeniem żołnierza). Pipeline - genialna mapa, przestrzenie w mountain ambush, taktyczna MOUT McKenna, czy chociaż prosty Bridge ehh...to było granie. Pozdrawiam starych graczy AA.

użytkownik usunięty

Nie doceniasz Hospitala. Tylko ta mapa trzyma jeszcze AA.2.8 przy zyciu i sie nie dziwie, bo jest to majstersztyk. Szkoda, ze na Mountain Ambush juz nikt nie gra.

Siema. Ja grałem od wersji 2.3 do czasu wypuszczenia ostatniej z serii 2.8.x więc nie mam porównania z wersją 1.x. Mimo wszystko była to najlepsza gra sieciowa w jaką grałem i wciągnąłem się bez reszty w społeczność która ją otaczała. Klany, rozgrywki międzynarodowe, tworzenie taktyki na poszczególne mapy... - teraz aż ciężko mi uwierzyć jak głęboko w tym siedziałem hehe. Poznałem sporo ludzi z całej Polski, z niektórymi się spotkałem na piwku - to było coś. Potem nastała niesamowicie wyczekiwana, rodzona w bólach wersja 3.0, która okazała się totalną klapą i zabiła praktycznie całą scenę AA. Również pozdrawiam weteranów AA, a szczególnie map Bridge, Dusk, Pipeline i Urban Assault :D

ocenił(a) grę na 10

Ja również najmilej wspominam wersje wcześniejsze. Można było grać do bólu. Niestety grało bardzo dużo botów, teraz Punkbuster jest tak dobrze rozwinięty że nawet pliki .dll uniemożliwiające robienie screenów wywalają z sewerów. Jednak mimo wszystko obecne AA 2 to ulepszona wersja CS'a która zupełnie odchodzi od rzeczywistości. Skakanie, ciągle kucanie i wstawanie utrudniające namierzenie, strzelanie podczas wstawania, sprawiają że gra jest śmieszna. Dlatego przerzuciłem się na AA 3 i nie żałuję - to jest GRA TAKTYCZNA, AA 2 na pewno nią nie jest. Co prawda AA 3 ma kilka bugów dlatego wszyscy czekamy z niecierpliwością na patcha ale mimo wszystko sam tytuł "America's Army" przywraca piękne wspomnienia :D

ocenił(a) grę na 10

Niestety zdupczyli to i koniec. Jeszcze ostatnio grałem na 2.5 bo sie odrodziła ale to juz niestety nie to samo . 30 ludzi raptem :( szkoda ze to zje***i piękne czasy były pozdro bUm.AnOn!m.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones