PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Witam otóż BF3 reklamowany był hasłami min. zamów grę przed premierą a dodatek "Back to Karkand" dostaniesz za darmo. Tak więc zrobiłem, zamówiłem grę w edycji przedpremierowej, i teraz zaczynają się jaja. Dodatek ukazał się w końcu na PC, jednak nie pobrało mi go, tylko gra skłania mnie do jego zakupu. Tak więc coś tutaj jest nie tak, czy dodatek ten trzeba pobrać, np. rejestrując się na jakiejś stronie, wprowadzając specjalny kod, czy wszystko powinno się odbywać automatycznie, a moja wersja gry jest po prostu oszukana, Zapytanie kieruję do osób które już owy dodatek pobrały, oczywiście w wersji PC.

Kamczak

jeszcze wczoraj na battlelogu byla taka opcja, że można wpisać klucz (który był tylko w przedpremierowej edycji) i wtedy origin pobierał dodatek... A dzisiaj nie mogę tego znaleźć. Jest tylko możliwość kupna za pieniądze. Może napisz do supportu

ocenił(a) grę na 9
Kamczak

Mi po prostu Origin ściągnął aktualizację, a dziś sprawdzam - mogę grać. I luksus.

ocenił(a) grę na 10
Kamczak

u mnie też się "samo" zainstalowało więc nie wiem w czym problem?

ocenił(a) grę na 9
sixaxis

Jak nie wiesz w czym problem, to nie wypowiadaj się,poza tym już wszystko jest ok, więc problem zażegnany.

ocenił(a) grę na 10
Kamczak

nie nadymaj się tak bo ci żyłka pęknie...

ocenił(a) grę na 9
sixaxis

Po co się dziecko odzywasz, chcesz się pokazać na forum, czy o co ci chodzi, nie masz nic do powiedzenia więc milcz.

ocenił(a) grę na 10
Kamczak

w przeciwieństwie do ciebie młotku mam ciekawsze zajęcia niż "pokazywanie się na forum" . Widzę, że twoim życiowym osiągnięciem jest nabijanie bezsensownych postów.

ocenił(a) grę na 8
Kamczak

Nie spinaj sie kolego.

sixaxis

"nie nadymaj się tak bo ci żyłka pęknie..." Twojemu staremu jakieś plus, minus 10 lat temu pękło coś innego, teraz się taki matoł wypowiada i prowokuje do spięć. Słuchaj odszczepieńcu, zostało zadane pytanie, o rozwiązanie danego problemu, nikogo nie obchodzi że u ciebie działa. Podziękuj rodzicom za komputer i szybką neostrade, zamiast się na forum pokazywać. Tyle ode mnie, kamczak, daj sobie spokój, bo karmisz trolla, odpowiadając mu, ja mu podrzuciłem teraz karmy, i wystarczy.

ocenił(a) grę na 10
Slevin_Kelevra

twoja matka była chomikiem a ojciec śmierdział zgniłymi jagodami. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 8
sixaxis

zalosny poziom.

ocenił(a) grę na 8
Kamczak

Jak masz edycje specjalną to aktualizacja instaluje się po włączeniu Bf 3 przez program origin.

Kamczak

EA Polska spokojnie pomoże. Chodzi o to, że w przypadku wersji standardowej gry nawet nawet jeżeli posiadacie premium to licencja na ten dodatek wygasła. Trzeba zadzwonić na pomoc +48 22 39 70 840 i oni udostępnią wam wersję limitowaną z aktualną licencją i będzie śmigąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones