PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796988}
5,2 108
ocen
5,2 10 1 108
Black Mirror
powrót do forum gry Black Mirror

Po przejści(ach)

użytkownik usunięty

gra średnia głównie z powodu tego, że klimat uciekał wraz z przeciągami panującymi w zamczysku, grafika też jak na ten rok "troche" odstająca od reszty produkcji z tego okresu, interfejs niechcący się nie za bardzo lubi z użytkownikiem, a sama fabuła nawet ok ale czegoś tam jeszcze brakowało 5/10 powiedzmy że troche naciągane.

ocenił(a) grę na 4

Całkowita zgoda. Uwielbiam oryginalną trylogię, a tutaj nie było ani tego ciężkiego klimatu, ani tajemniczości, ani wciągającej fabuły. Za to zostały błędy, niepotrzebne przejście z konwencji point and click w takie pseudoprzygodowe coś. Przed chwilą przeszedłem i po tych 4 godzinach mówię sobie.. to już? Dałbym 5, ale irytująca była zabawa kluczem (mogliby chociaż powiedzieć gdzie jest góra/dół) oraz w kilku miejscach miałem błąd po cutscence gdzie bohater zamiast iść to stał w miejscu i nic nie dało się zrobić.
Podsumowując - gdyby to nie było oznakowane znaczkiem Black Mirror to by nawet 6 było, a tak to... jak dla mnie 4.
Jeśli nie grałeś w oryginalną trylogię to polecam. Jak dla mnie 1>3>2>>>>>4 (o ile to 4 można nazwać).

użytkownik usunięty
czaku20

no ten klucz to był jakiś matrix :P kręciłem tym gównem na prawo i lewo szukając na ślepo kombinacji... a o to chyba w tym nie chodziło twórcom..

ocenił(a) grę na 5

nie wiem o jaki klucz chodzi, ale ja się zaciąłem całkiem szybko w biurze ojca. Nie mogę z niego wyjść bo nie mam czegoś tam znalezione, a do tarczy nie mam kodu.

ocenił(a) grę na 5
Boskigrom

obracałem w kółko metodą zegara i samo się otworzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones