PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627993}
5,6 98
ocen
5,6 10 1 98
Carmageddon: Reincarnation
powrót do forum gry Carmageddon: Reincarnation

Przymierzam się do zakupu, ale intryguje mnie parę kwestii:

1) Optymalizacja - czy w najnowszych patchach zrobiono coś w kierunku polepszenia płynności?
2) Grywalność - czy gra kontynuuje tradycje z 1 i 2, gdzie za kolizje i zniszczenie przeciwnika dostajemy dużo dużo dodatkowego czasu czy jest to taki shit jak część 3, gdzie za zniszczenie innego auta dostajem całe 15s (w poprzednich częściach 2 minuty), a maksymalny zapas czasu to było 3 minuty (w 1 i 2 zapas czasu można było uciułać nawet ponad godzinę)
3) DLC - wychodzą, nie wychodzą, warto?
4) Buldożer - czy w tej części jest taki zarąbisty jak w dwójce czy raczej jak w jedynce, gdzie nie dało się nim praktycznie jeździć?

ocenił(a) grę na 8
nazgul31

Ad. 1) Jest ogromna poprawa po ostatnim bardzo dużym patchu. Na swoim lapku w końcu mogłem bez problemu grać na każdej mapie.
Ad. 2) jest tak jak w 1/2
Ad. 3) Nic nie wiem o żadnych DLC na ten moment
Ad. 4) Nie przepadam za nim mimo że da się nim normalnie jeździć

nazgul31

Ad. 1. Jest poprawa po ostatnim patchu.
Ad. 2. Dostaje się dużo punktów i czasu za zniszczenie innego auta, czyli tak jak w 1 i 2.
Ad. 3. Jest zapowiedziana kolejna odsłona gry pod tytułem Carmageddon: Max Damage i będzie to traktowane raczej jako dodatek (ciężko się dowiedzieć, jest mało info o tej grze) i ma wyjść za kilka dni. Wszędzie piszą, że to tylko na konsole, ale jest też oznaczenie o wersji pecetowej, więc głowa do góry.
Ad. 4. Jest tak zarąbisty jak w dwójce. Da się nim łatwo i całkiem przyjemnie jeździć. Co prawda kiedy my nim kierujemy to nie jest tak wytrzymały na ataki policji i innych, ciężkich oponentów, jak wtedy kiedy to komputer nim steruje, ale i tak jest odpowiednio mocny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones