PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608115}

Codename: Panzers - Faza pierwsza

Codename: Panzers - Phase One
7,3 502
oceny
7,3 10 1 502
Codename: Panzers Faza pierwsza
powrót do forum gry Codename: Panzers - Faza pierwsza

Nawet

ocenił(a) grę na 6

Całkiem fajna i głupiutka (nawet bardzo głupia, jeśli chodzi o fabułę) gra. Co prawda
zawiodłem się na niej bo oczekiwałem że będzie ciekawsza i bardziej rozbudowana ale może
być. Starcia niestety są zbyt kameralne (bitwa o Kursk to jakaś parodia) a sprzętu zbyt mało
(było by więcej ale twórcy uszczęśliwili graczy podziałem na okresy). Za to kilka patentów mnie
się podobało, np. podgrzewanie czołgów miotaczami ognia (cholernie nierealistyczne ale
fajne), pontony i ogólnie całkiem rozbudowana piechota. Niestety altyleria i lotnictwo
potraktowano po macoszemu, wsparcie można wezwać tylko kilka razy. Zbyt uproszczone
naprawy i leczenie piechoty. 6/10

ocenił(a) grę na 8
pionas666

A która gra osadzona w realiach II Wojny Światowej jest realistyczna ?
Wydaje mi się że przesadzasz koleś to tylko gra a realizmu szukaj w filmach dokumentalnych.

ocenił(a) grę na 6
tomucho77

Sorry ale w tej części twórcy nieco przęgięli momentami (powód wojny w 1939, zwycięstwo aliantów w Arnhem itp.). Ogólnie nie była zła bo kilka patentów mi się spodobało, ale spodziewałem się czegoś więcej niż starć po kilka czołgów.

pionas666

Poniekad sie zgadzam, ze troche niedopracowana, ale calkiem dobra. Daje 7/10. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones