PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613075}

Command & Conquer 4: Tyberyjski zmierzch

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
4,7 214
ocen
4,7 10 1 214
Command & Conquer 4: Tyberyjski zmierzch
powrót do forum gry Command & Conquer 4: Tyberyjski zmierzch

Nie ukrywam, że długo czekałem na tę kontynuację. Wyobraźcie sobie jak wielkie było moje rozczarowanie gdy zainstalowałem gierkę na swoim PC. Ludzi którzy zepsuli naprawdę świetną grę tak nieudolna kontynuacją powinno się surowo ukarać. Pytam jak można było to spieprzyć, tam tak naprawdę nie było co zepsuć a tu proszę jednak. Wielki negatyw z mojej strony dla owej bardzo nieudolnej produkcji. A sama fabuła i tło historyczne twórcy również skutecznie uśmiercili. Brawo panowie naprawdę wielkie brawo.

nexus0

Zgadzam sie. to już nie jest ten sam C&C. Ale cóż nic nie trawa wiecznie. Może nawet lepiej że nie będzie następnych części. Jeślimiałyby wyglądać tak jak to. . .

nexus0

Dokładnie - czekałem tak jak ty jak zobaczyłem przerywniki ,zarys fabuły i schemat rozgrywki to sie załamałem ... spodziewałem sie kontynuacji w stylu Kanes Wrath podbój planety scrinów cz cos w ten deseń mogło być naprawdę ciekawie ....a tak ..zdupili po całości ...

ocenił(a) grę na 1
Joseph88

Powiem więcej. Za to co EA zrobiło, czyli za ubicie tej serii. Powinni za*******ać w kamieniołomie smagani batami przez samego Kane-a. A Tytani, Mamuty, Wolveriny, Stelath tanks i DevilTongue tanks w czasie ich przerw chwilach powinni ich rwać jak kiedyś rwało się końmi. Powinni być spopieleni przy pomocy Ion Cannon, a Avatars te prochy wdeptać w glebę aż do Chin.
Wiem że przeginam, ale ja jestem wielkim fanem (czasami wręcz fanboyem) uniwersum C&C ogólnie i za to tym dziadom nigdy ale to nigdy nie wybaczę że śmieli mi napluć w twarz tym gniotem.

tom126pe

Dokładnie .. chyba nie dało się tego lepiej opisać ;)

ocenił(a) grę na 1
Joseph88

Mnie to najbardziej ciekawi jakim cudem po rewelacyjnym Tiberian Wars i jeszcze bardziej rewelacyjnym Kane's Wrath, mogli to tak spierniczyć?
Co prawda Red Alert 3 już mnie ostrzegł że coś tu zaczyna śmierdzieć, a Uprising mnie tylko w twym przeświadczeniu trzymał. Ale nie spodziewałem się, że to wyjdzie aż taki szambo. I zadaje jedno pytanie na które chyba nigdy nie będzie odpowiedzi.

Jakim KU**A cudem?!

P.S: mam nadzieje że te cholerne Ea nie zniszczą przynajmniej tego.

http://www.filmweb.pl/videogame/Command+%26+Conquer-2014-666162

Bo jak i to niszczą, to przysięgam na Boga, zacznę zbierać armię hakerów by jednym zmasowanym atakiem zrównać z ziemią ten plugawy pomiot szatana, tak samo jak GDI zrównuje z ziemią bazy NOD.

tom126pe

Generals II - widziałem bety - naprawdę zacnie się spisuje graficznie cud miód malina nie na mój komp ;) fabuły i plotu jako takiego tam niema ..więc wątpię by to sknocili fabularnie mechanizm budowy i zdobywanie surowców ten sam więc są duże szanse na powodzenie ;)

Ja zawsze raczej po stronie Nod ;) Też tego nie rozumiem - Po dobrym Tiberium Wars i jeszcze lepszym Kanes Wrath....jak oni to zrobili ..nie wiem ...
Wesprę cię w tym szlachetnym czynie ! ;)

ocenił(a) grę na 4
tom126pe

to jest generals 2 , wiec fabuły tam nie bedzie praktycznie. No i glownie multi.
Zawsze pomiedzy kolejnymi c&c bylo pare lat, az c&c 4 jakis analfabeta informatyczny napisal na kolanie :(

tom126pe

Zasadniczo zgadzam się z tym co napisałeś , ale moim zdaniem przesadziłeś. Ludzie z EA cierpieli by zbyt mało i za krótko za to z zrobili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones