PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618092}
5,8 94
oceny
5,8 10 1 94
Crusaders of Might and Magic
powrót do forum gry Crusaders of Might and Magic

Plusy i minusy

ocenił(a) grę na 3

Plusy:
+ quicksave
+ walka - niezgorsza

Minusy:
- mało miejsca w ekwipunku
- teren - jest biedny, monotonny, liniowy
- brak statystyki broni i zbroi
- rozwój postaci - a raczej jego brak, podczas awansu zwiększa się automatycznie tylko życie i mana, w praktyce nie czuć, że mamy wyższy poziom
- dużo łażenia - w tą i z powrotem, żadnych teleportów, męczarnia
- mapa - brak minimapy, tą dużą to se można...
- zręcznościowe przeskakiwanie na filarach/platformach - a jak się spadnie, no to zgon, taki etap w fpsie to jeszcze rozumiem, ale w takim jakby rpg'u
- pustka - ogólnie pojęta pustka, mało elementów terenu, smutny, marny świat gry
- brak zadań pobocznych

Podsumowując, za długo męczyłem się z tą grą, trzeba było mi wcześniej przerwać, bo niepotrzebnie straciłem tyle czasu na nią. Ta gra to taka o wiele gorsza wersja Dungeon Lords, już nawet nie porównując do jednej z najlepszych gier, czyli Gothic, niby dwa lata różnicy, ale w praktyce lata świetlne. No może nie jest aż tak tragicznie, bo jak ktoś się uprze, no to można pograć, ale po co... Ale grafika mi nie przeszkadzała tak bardzo, Darkstone z tego samego roku wygląda o wiele gorzej.

Marieka

Co ciekawe, wersja na Playstation wygląda i wypada w rozgrywce dużo lepiej. Tak jakby edycja pecetowa była zrobiona na odczepnego przez zupełnie inne studio - ta sama jest tylko fabuła, cała reszta (włącznie z muzyką, dźwiękami) to zupełnie nowa gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones