PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654461}

DARK

4,9 58
ocen
4,9 10 1 58
DARK
powrót do forum gry DARK

Następca "Bloodlines"? Oby!

użytkownik usunięty

Czyżby wreszcie godny następca "Vampire The Masquerade: Bloodlines"? Po pierwszych
trailerach i opisach śmiem twierdzić, że wygląda to wszystko dosyć obiecująco.

ocenił(a) grę na 6

Bloodlines to niestety nie dorównuje, ale jest w porządku. Gra się sympatycznie, jest bardzo ładna graficznie. Główny bohater ma fajne moce. Strasznie brakuje elementu rpg, to jest różnych opcji dialogowych, możliwości dominacji, zastraszania itd, tego co było w B. Nie ma oczywiście klanów. Gra jest liniowa. Widać odwołania i inspiracje z B. Szkoda, że nie jest to po prostu kolejna gra z WoDu. Jest to chyba w ogóle pierwsza po B. gra o wampirach. Rany mam nadzieję, że tak jak teraz przyszedł czas zombiaków tak i nadejdzie pora wampirów.

ocenił(a) grę na 5
Anmaral

Raczej pierwsza gra o wampirach po BloodRayne 2 :) DARK całkiem fajny, choć skradanki nie każdy lubi. Ja jednak je uwielbiam więc gra bardzo mi pasuje.

ocenił(a) grę na 6
pawelecki96

Wiem, ale BloodRayne jakoś mi nie przypadło do gustu. Naprawdę dla mnie jedyną "prawdziwą" historią o wampirach jest ta z Wodu... RPG papierowe też jest genialne.
Dokończyłam grę DARK, nie będę nic oczywiście zdradzać, ale zmieniam zdanie. Ta gra jest zła. Cały czas do znudzenia powtarza jeden schemat rozgrywki, fabuła jest kompletnie idiotyczna i wręcz prymitywna. Jedyną zaletą jest przepiękna oprawa graficzna. Mam jeszcze jeden zarzut. W Elizjum cały czas idzie jedna piosenka, staje się to z czasem męczące.

użytkownik usunięty
Anmaral

Po komentarzach, recenzjach i gameplayach na YT widzę, że moje nadzieje i wysokie oczekiwania były przedwczesne. Chyba przyjdzie nam jeszcze poczekać na wampirzą grę z prawdziwego zdarzenia.

użytkownik usunięty

Pierwsza Bloodrayne była kozacka,ale dwójka położyła klimat niestety.

Pierwsza bloodrayne była boską grą! Dwójkę wyłączyłem po godzinie, rozczarowany do granic możliwości :(

użytkownik usunięty
Patty Diphusa

Ale jednak (jako marzący o karierze w game devie projektant) wskrzesił bym kilka tytułów z niesamowitym klimatem.Gry własnie takie jak: Bloodrayne, Devil inside, Messiah, Dungeon Keeper, Carmagedon, Manhunt czy chociażby World of darkness, czy wampira czy wilkołaka .Czekam na te tytuły a ciągle podróby i gnioty, na które zwyczajnie szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones