PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616599}
8,0 1 184
oceny
8,0 10 1 1184
Devil May Cry
powrót do forum gry Devil May Cry

Stare ale jare

ocenił(a) grę na 9

Odświeżam sobie sobie starą dobrą klasykę gier na ps2 głownie ze względu na fakt że można te gry nabyć w naprawdę niskich cenach (np. używane na allegro i wcale nie trzeba bawić się w "piracenie") i jednym z pierwszych gier jakie nabyłem był właśnie DMC i DMC2 (jeszcze trzeba nabyć 3 i na x360 na półeczce leży 4 która niestety musi poczekać). I wiecie co wam powiem ta gra się nie zestarzała tak jak zresztą i cała masa tego co wyszło na ps2 a nie miałem okazji w to zagrać.Fabuła nie jest może jakoś super porywająca ale chyba w tej grze o to nie chodzi :P
Gra dla fanów zarówno Resident Evil jak i Onimushy ci co grali wiedzą co te gry łączy i bynajmniej nie chodzi tu o producenta :P

ocenił(a) grę na 8
Balhoman

po części nie zaprzeczę ;) również posiadam wszystkie części (1 i 2 na PS2, 3 i 4 na kompa) ale niestety jestem jednym z nielicznych dla których pad to nie jest wybawienie :/ 1 gra wciąga - to fakt, jednak moim faworytem pozostaje 3 :) a co do 2 - kompletnie nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami o niej - o wiele bardziej przypadła mi do gustu niż 1 o dziwo - klimat nie tyle gorszy co inny - nie należy porównywać - a sama rozgrywka bardziej dynamiczna i jakaś taka... no nie wiem... z verwą XD

takze ranking w DMC u mnie to - 3, 4, 2, 1.

do 4 się przekonałem jak odkryłem pare hitów które mogą sprawić że fabuła 5 powali na kolana ;) także do kolejnej części białowłosego madafaki mam bardzo pozytywne nastawienie :)

Balhoman

Łatwa gra to była! Na tamte czasy kopała mój młody jeszcze wtedy mózg!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones