PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611080}
7,7 13 556
ocen
7,7 10 1 13556
Diablo III
powrót do forum gry Diablo III

Tak się składa, że grałem za darmo dzięki uprzejmości kumpla. Stworzyłem sobie drugą postać na jego koncie i grałem i grałem i mi się odechciało a nawet nie opuściłem pierwszego aktu. Gdzieś tak po 2h zacząłem zmuszać się do gry aż wreszcie potyczka z Belialem przesądziła o tym, że skończyłem przygodę z tym tytułem. (Nie dałem rady pokonać Beliala, poległem w trzeciej fazie i odpuściłem). III część nie ma za grosz klimatu poprzedniczek. Grafika iście WOWowa co jest ogromnym minusem. Przyznam szczerze, że zaczęło mnie drażnić ciągłe udoskonalanie swojego gearu z przedmiotów znalezionych w pokonanych stworach. DIII sprawia wrażenie pustej i ugrzecznionej gry. Nigdy wielkim fanem Diabolo nie byłem.

Cena Diablo III teraz śmiga na poziomie 120zł. Serce by mi się kroiło jakbym wydał na to coś 40zł.

ocenił(a) grę na 1
STAMiNA

Skoro w temacie dałeś 4\10 to '' Czemu dałeś 8 na swym profilu ?? ''

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

Bo przeszedłem grę. :D

ocenił(a) grę na 1
STAMiNA

aha to wszystko ok

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

Czemu dałeś jeden?

ocenił(a) grę na 1
STAMiNA

mimo że przeszedłem te gre mnóstwo razy ,uważam ją za dużo słabszą od dwójki diablo i jedynki diablo .Lagi towarzyszą do dziś i stały online w singlu porażka

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

A możesz powiedzieć jaki elementy gry najbardziej Ci nie przypasowały? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones