PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611080}
7,7 13 556
ocen
7,7 10 1 13556
Diablo III
powrót do forum gry Diablo III

Witam!
Czy wersja na konsole Diablo III ma sens? Da się w nią grać? Czy lepiej sięgnąć po wersje
PCtowa?

ocenił(a) grę na 9
Nethvoy

Zależy...jak nie mam z kim grać to odpalam xboxa i gram dla zasady, żeby zabić czas wieczorami. Jak umawiam się ze znajomymi to odpalam na pc.

Tylko, że ja mam to szczęście, że mam obie wersje bo tego samego dnia przed świętami ja kupiłem sobie wersję na konsolę, a żona o tym nie wiedząc kupiła mi pod choinkę wersję na PC. Więc mogę wybierać. Wiadomo, że świadomie wydać kasę na tą samą grę tylko na inną platformę to troszkę nie teges.

No chyba że wersja na PS3, bo tam nie musisz płacić za online, tak jak na boxie. Wersja na box tylko dla siebie samego. Od razu dodam, że da się grać samemu. Dobra postać plus ciekawie wyposażony templariusz i jest naprawdę miodzio.

Jakbym miał wybierać wersję na PC czy na PS3 to wybrałbym na konsolę. Łatwiejsza i lepsze prowadzenie, chociaż to akurat zależy od danego człowieka. Mnie tam lepiej na padzie, ale jako fan Diablo 2, to czasami wolę odpalić sobie na PC żeby chociaż popatrzeć sobie na interfejs :D

Tak więc wybór zależy od wielu czynników

gothreck69

Do Diablo nie trzeba mnie przekonywać, zastanawiam się czy można inwestować w wersje na konsole, bo de facto ta akurat jest dla mnie tańsza niż wersja na PC. Także wole pada niż klawiaturę i myszkę, ale jednak wydaje mi się, że taka gra jak Diablo lepiej sprawdzi się na tym drugim zestawie. I w jednym przypadku i w drugim będę miał z kim grać, także o to się nie martwie. Abonament też mi nie straszny bo jest wykupiony. Przypadkiem Diablo III PC nie oferuje więcej niz wersja konsolowa?

ocenił(a) grę na 9
Nethvoy

Jeśli masz z kim, masz jak, masz kiedy...bierz wersję na konsolę.

Według mnie wersja na konsole co najmniej 2 razy lepsza od wersji na PC.

gothreck69

No właśnie, ale w czym ona jest lepsza od wersji PC? Skoro masz porównanie, to chciałbym się dowiedzieć.
Zazwyczaj tak było, że wersje na PC miały więcej treści, wcześniej dostawały update'y, dodatki itd. Jak jest w przypadku Diablo III?

ocenił(a) grę na 9
Nethvoy

Cóż - tak jest. RoS już masz na PC. Na wersję 360 i PS3 trzeba będzie poczekać, jeśli w ogóle się pojawi. Pewnie tak samo mają się update'y.

Co do treści - wszystko to samo. Może oprócz ukrytego...zresztą, nie będzie spoilerów :D

gothreck69

No właśnie na treści najbardziej mi zależy. Np. taki Minecraft na Xboxie jest pozbawiony dużej części contentu, na ważne update'y z treścią trzeba czekać miesiącami, mapy są ograniczone i możliwość grania na jednej mapie jest ograniczona do 8 osób. To zupełnie psuje rozgrywke. Chociaż do pogrania w dwie osoby, szczególnie przed jednym telewizorem, wersja na Xboxa będzie jak znalazł.
Mam nadzieję, że na update'y do Diablo III na konsole nie trzeba też tak długo czekać.

ocenił(a) grę na 1
Nethvoy

Wersja konsolowa d3 ma tryb offline a na pc stały online .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones