PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607104}
7,3 3 710
ocen
7,3 10 1 3710
Doom³
powrót do forum gry Doom³

Doom 3 BFG Edition

ocenił(a) grę na 8

Panowie z ID nie popisali się za bardzo... Nowa wersja wcale lepiej nie wygląda jak stara. Liczyłem na to, że chociaż podmienią tekstury na te w wyższej rozdzielczości ale nie. Na razie [po godzinie grania] zauważyłem tylko dodanie efektu blur/rozmyty obraz w trakcie ruchu.

ocenił(a) grę na 8
KaeM_4

graficznie to samo masz rację, na dobrą sprawę BFG tyczy się tylko dodaniem misji z LOST MISSIONS - które w gruncie rzeczy są dobre
całą reszta po staremu
Doom 3 wraz z sikkmod i wulfen texture pack 2.0, czekam aż modderzy dopasują je do wersji bfg

ocenił(a) grę na 4
KaeM_4

to kupa.... największy minus to mniejszy FOV - prawdopodobnie z powodu konsol którym brakuje mocy obliczeniowej, poza tym: dłuższe zapisywanie gry, mało opcji graficznych do ustawienia, i odniosłem też wrażenie że większość broni straciła swój odrzut.

jedyne plusy to drobne zmiany w oświetleniu na wszystkich mapach i dodanie jakiejkolwiek latarki.

ocenił(a) grę na 8
plantum

Dodanie latarki przy broni jest w moim mniemaniem minusem. W końcu fakt, że albo strzelasz albo widzisz był częścią gry. Na przykład ten fragment, gdzie musimy ochraniać gościa z lampą. Z latarką przy broni traci ona całkowicie sens.

A co do BFG to straszna kupa. Chodzi to gorzej niż podstawka z wulfen modem i skinpackami, a do tego bronie nadal brzmią jak zabawki :|

KaeM_4

to całe BFG to gówno nie z tej Ziemi. Powiem to co Wy: graficznie nic nowego, a wielka szkoda, a z tą latarką to nie potrzebnie zmieniali...

Wookie_LG

Latarkę można było dodać modem w dniu premiery :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones