PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607104}
7,3 3 710
ocen
7,3 10 1 3710
Doom³
powrót do forum gry Doom³

od strony audio-wizualnej istna rewolucja na tamte czasy. Klimat horroru w trzecim Doomie mocno mi przypadł do gustu.Niestety gra mocno się dłużyła pod koniec (takie miałem odczucie),gdyby gra trwałaby 2 h mniej,byłoby o wiele lepiej.Gameplay na dodatek jest dosyć nudnawy i robi się mocno siermiężnie pod koniec.Gra wolniejsza jest od jedynki i dwójki,co można potraktować jako wadę,jeżeli ktoś oczekiwał szybkiej jatki w stylu poprzedników,ale mi to zupełnie nie przeszkadzało. Jednak mimo tego Doom 3 jest naprawdę solidny,myślę ,że gdybym podszedł drugi raz do tego tytułu to może i lepiej bym go ocenił,Doom z 2016 okazał się moim zdaniem najlepszą odsłoną (brał szybkość starych doomów i brutalność z modu brutal doom co było w moim odczuciu doskonałym połączeniem) i pozostaje tylko czekać na Doom Eternal ,który zapowiada się ,że będzie jeszcze lepszy od Dooma 2016.

SolidSnake_5

Moim zdaniem klimat tego Dooma jest trochę lepszy niż Dooma 2016 ale rozgrywka jest słaba w 3 a w 2016 jest miazgunia. Co nie zmienia że nie warto w niego zagrać wprost przeciwnie. Eternal nie będzie tym samym bo w nowym Doomie głównym bohaterem jest Sentinel Doom Slayer a w starym był Doom Marine. Wbrew pozorom to nie ta sama postać.

ocenił(a) grę na 6
ChubakaCieLubi

Doom 3 generalnie jest najbardziej ciężki i mroczny Pod względem,mi się mocno to podobało,Doom 2016 właśnie z trójką wypada tak "cukierkowo" jest mniej mrocznie.Ciekawe z tymi postaciami,o ile Doom generalnie nie słynie z dobrej fabuły,to akurat Doom Slayer'a można polubić,niby nic nie mówi ale te jego ruchy kiedy coś niszczy i zabija,czuć w tym taki "prawdziwy" gniew.

SolidSnake_5

Doom Slayer bardziej mi się kojarzy z jakimś rycerzem niż marinem i to w grze można zauważyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones