PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607105}
7,4 771
ocen
7,4 10 1 771
Doom 3: Resurrection of Evil
powrót do forum gry Doom 3: Resurrection of Evil

Doom 3 ograłem chyba 5-7 lat po premierze, i gra była naprawdę dobra. Teraz ,w dodatek gram 15 lat po premierze...i już tak różowo nie jest. Dalej niezła gierka,ale cała mechanika jest tak irytująca że szok.Widać jaki skok zrobiły gry,przez te 15 lat, szczególnie strzelanki. Gry nie były ciężkie, bo były ciężkie. Były trudniejsze, bo była gorsza mechanika. Strzelanie w tej grze irytuje, potwory raz padają od strzału z dubeltówy ,a raz nawet 3 strzały niet, bo gra nie zalicza trafienia. Irytuje pojawianie się demonów na tyłku. Wyszliśmy z lokacji,idziemy dalej, pojawia się wróg, i nagle z pomieszczenia ,z którego przed chwilą przyszliśmy , wyłania się demon....nosz kurde ,nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach,takie tanie sztuczki. Po za tym sporo bugów, gravity gun raz działa, raz nie działa. Ogólnie dalej spoko, ale dawno się tak nie wkurzałem .Na szczęście to już ostatnia gierka,z starych czasów.

użytkownik usunięty
toyminator

Akurat przerobilem w czasie kwarantanny Dooma 3, teraz gram w podstawke. Najbardziej w tym wszystkim irytuje mnie reakcja bohatera po trafieniu przez innego zolnierza. Telepie nami straszliwie. Natomiast zonierzem, ktorego trafiamy juz nie.

ocenił(a) grę na 8

Ja kupiłem Dooma Eternal jak była premiera a dzisiaj zdecydowałem sie kupić trójke i ten dodatek

toyminator

Na plus należy zaliczyć niezłych bosów i udany klimat. Gra trochę czerpałą z Half lifa gravity gun trochę z Feara spowolnienie czasu. Nie wiem czy to było konieczne ale nawet pasowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones