PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606066}

Dragon Age: Początek

Dragon Age: Origins
8,2 14 929
ocen
8,2 10 1 14929
Dragon Age: Początek
powrót do forum gry Dragon Age: Początek

Kilka pytań

ocenił(a) grę na 2

1. Czy ta gra to dark fantasy w stylu pełno krwi, przemocy, dużo seksu i dramatyzowania?
2. Czy w trakcie gry chodzimy razem z towarzyszami? Iloma maksymalnie?
3. Czy ma to podobny klimat co Baldur's Gate (patrząc na sam świat)?
4. Czy gra jest trudna jak stare RPG typu Baldur's Gate, czy może bardziej jak w KotOR czy Mass Effect?
5. Ile mniej więcej trwa przejście gry?
6. Czy fabuła jest bardzo liniowa jak w Jade Empire?
7. Czy świat jest podobny do D&D albo władcy pierścieni?
8. Czy jak ktoś lubi fantasy w stylu władcy pierścieni, świat Baldur's Gate mu się podobał, ale sama gra go przerosła
trudnością, ale dobrze daje sobie radę w KotOR czy mass Effect to gra ma szanse mu się spodobać?

MistrzSeller

1 tak to jest dark i tak dalej :)
2 tak z towarzyszami z 3 plus niektórę postacie nam jeszcze pomagają
3 tego nie wiem
4 brak odpowiedzi
5 25 około godziny główna fabuła a całość około 30 godzin ja gre można skończyć na rożne sposoby tak samo jak pojedyncze misje
6 nie jest liniowa
7 jest trochę podobny
8 według mnie gra może się spodobać tylko każdy ma inne gusta

ocenił(a) grę na 9
MistrzSeller

Nie wiem czy aż takie Dark.. ja raczej bym powiedział że to zwykłe fantasy

Rockman92

Witam. Gra od jakiegoś czasu dostępna na Origin. Mam pytanko: Czy w tym RPG koniecznie trzeba sterować postaciami w drużynie podczas walk a dodatkowo ulepszać ich umiejętności oraz używać tych dodatkowych umiejętności na pasku? Zastanawiam się nad pobraniem i spróbować zagrać (skupiając się na swojej postaci przede wszystkim) ;) Pozdro!

ocenił(a) grę na 9
Mateusz15401

nie trzeba grać innymi postaciami aczkolwiek na średnim poziomie trudności jest to wskazane , żeby móc bardziej przemyślanie poprowadzić walkę bo inaczej przeciwnicy cię wykończą (chodzi o trudne walki, w większości zwykłych walk ja na średnim nie używałem innych postaci bo nie było po co, tylko w tych trudniejszych). Te specjalne umiejętności oni sami używają jak nimi nie sterujesz a co do ulepszania innych postaci to właśnie już nie pamiętam czy można ustawić automatyczne przyznawanie talentów (grałem ze 2 lata) Ale jakby nie było, gra jest bardzo dobra, fabuła, postacie, a zwłaszcza końcowy ciekawy zwrot akcji, na prawdę ta gra to jedna wielka epicka podróż fantasy naszego Szarego Strażnika. Sam nie byłem przekonany czy ją kiedyś kupić bo nie lubiłem nigdy strategicznego podejścia do walki ale się nie zawiodłem a walkę bardzo polubiłem - są emocje na prawdę świetne podczas trudnych starć.

Rockman92

Wielkie dzięki :) Spróbuję więc zagrać!

ocenił(a) grę na 9
MistrzSeller

i jak ?gra nie przypadła do gustu?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones