PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607196}
7,3 1 869
ocen
7,3 10 1 1869
Dungeon Siege
powrót do forum gry Dungeon Siege

Nie mogę w to uwierzyć! Absolutny klasyk RPG z tak marną oceną?! Gra, którą stawiam w
jednym szeregu z Diablo czy Sacred jest tak niedoceniana...Fantastyczna muzyka, swoboda
w poruszaniu się po mapie (chodzi mi o to, że jak się zaprzesz to możesz wrócić z samego
końca gry na sam początek, nikt Ci tego nie zabrania), bardzo fajny, naturalny, lekko TESowy
system rozwoju postaci, tony przedmiotów do znalezienia, setki czarów do rzuceni, miliony
potworów do zaklikania. Przy Dungeon Siege spędziłem seeetki godzin przechodząc grę
różnymi postaciami i wiem, że na pewno jeszcze do niej wrócę...

Także, filmwebowcy: GRAĆ i oceniać jak najwyżej :P

ocenił(a) grę na 7
PhateAdemar

Masz rację ale nie wymieniłeś minusów a tym największym jest fabuła, mówiąc dokładniej jej brak co przy całkiem długiej rozgrywce, granie staje się nużące. Ja przeszedłem tą grę za 3 razem, wcześniej po jakimś czasie nudziło mi się łażenie i mielenie wszelkiej maści stworów. Gdyby twórcy bardziej się postarali przy wymyślaniu historii to była by gra genialna a tak jest dobra.

ocenił(a) grę na 9
endrus231

Oczywiście, fabuła w DS strasznie kuleje :( Strasznie prosta i sztampowa ale generalnie taki urok h'n's, w sumie ciężko jest mi znaleźć tak na szybko jakiś h'n's z porządną fabułą... oprócz D2 oczywiście

ocenił(a) grę na 5
PhateAdemar

Heh, ja pamiętam, że gdy odpaliłem DSa, wieki temu, tuż po premierze, gra mnie totalnie zmiażdżyła. Ten niesamowity klimat, piękna oprawa audiowizualna, magia... Ale monotonia walk, brak fabuły, brak prawdziwiej interakcji ze współtowarzyszami i na dobrą sprawę niewielki wpływ na rozgrywkę kładą ten tytuł.

Najbardziej podobał mi się pomysł z osiołkiem :)

ocenił(a) grę na 4
PhateAdemar

ds klasykiem rpg? lolsą

diablo czy sacred klasykami rpg? lolsą [2]

dungeon siege to taki zaawansowany wygaszacz ekranu. technicznie bez zarzutu (grafika i płynność świata), natomiast sama gra... tak banalna, prostacka i przede wszystkim kompletnie pozbawiona jakiejkolwiek wyzwań.

ocenił(a) grę na 5
PhateAdemar

Niedoceniona? Ogólnie można by na ten temat pisać prace magisterskie, ale w skrócie: h'n's ustepuje w idei klasycznemu rpgowi. Wiadomo, może być lepszy h'n's od słabego klasycznego, ale świetny h'n's zawsze będzie w cieniu świetnego klasycznego.
"Dungeon Siege" jest całkiem niezly, ma klimat, muzykę wbijającą w ziemię (totalnie i dosłownie!) i parę innych zalet, ale liczba wad niepozwalająca mu zostać prawdziwą perełką jest dość spora. Wynika to również z idei h'n's, w gruncie rzeczy idei idiotycznej
- fabuła praktycznie nie istnieje
- nie odgrywasz roli
- po pewnym czasie staje się potwornie nużąca
- wszystko oparte jest na identycznym schemacie, zmieniają się tylko cyferki przy broniach, przeciwnikach i ich modele
- prosta, wręcz prostacka w założeniu (idziesz i sieczesz)
- piszesz, że można sie wracać. Ok, tylko po co? W klasycznych rpg masz coś milion razy lepszego: otwarty świat
- walisz goblina w łysą pałę a tu - bęc: ognista kolczuga mocy Zdobywcy Archanioła twoja. Wypadła goblinowi spod pachy

sporo można wymieniać. Przerobić to na klasycznego i 10/10 siedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones