PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608017}
7,2 1 093
oceny
7,2 10 1 1093
F1 2010
powrót do forum gry F1 2010

daję 6

ocenił(a) grę na 6

tylko i wyłącznie za poziom trudności i sterowanie, gdyby gra była ciut łatwiejsza i miała bardziej przyjazne sterowanie (gram na padzie) to mogła by być jedną z lepszych ścigałek.

ocenił(a) grę na 8
forest122

ja daje 8
ma kilka wad:
1 duże różnice między poziomami trudności ( albo wyjątkowo łatwo, albo bardzo trudno )
2 mogło by być większe stopniowanie między długością wyścigu ( np. 1,2,3,4,5,10,15,20,30,40 okrążeń )
3 bezsensownie długie przytrzymywanie w PITSTOPIE, nawet jak nie ma tłoku
i największa wada:
w wynikach wyścigu lub kwalifikacji sierota PETROV zawsze ma lepsze wyniki od Kubicy !!!!!!

recruit

Zgadzam sie, choc daje 9/10. Oosbiscie wole wyscigi samochodow, ale mimo wszystko ta gierka wciagnela mnie na dluzszy czas. Jednak momentami mocno trudna - za bardzo i bardzo mnie to denerwowalo... ale co kto lubi- chyba na kierowce F1 bym sie nie nadal...
A poza tym, to swietnie realistyczna gierka na najwyższym poziomie !!! Piękna grafika, wszystko idealnie dopracowane. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 9
forest122

Chyba nie widziales 2012, ze mowisz ze 2010 trudna. 2010 i 2011 bez trudu opanowywałem jazde,ale 2012 (o 2013 nie wspominajac) to jakas pomyłka - przesadzili z poziomem trudnosci,nawet na najlatwiejszym zarzuca niemiłosiernie ,jak pies po sliskiej podłodze. Polecam 2010,a potem 2011. Nawet nie próbuj gry w '12 i '13.Jesli '14 bedzie taka jak '12 czy '13 koncze z ta seria

ocenił(a) grę na 6
AdrianQ

Poziom trudności w tej grze jest moim zdaniem losowy bo raz odstawiamy wszystkich na dwa okrążenia a za innym razem nie mogę dogonić ostatniego zawodnika. Ustawienia bolidu nic nie pomagają.

ocenił(a) grę na 9
forest122

No tak,faktycznie losowy.i niedość ze tego nie naprawili w nastepnych czesciach to zepsuli totalnie frajde z jazdy,tragicznie źle sie jeździ po prostu w 12 ,13

AdrianQ

dzięki za info, to chociaż nie zmarnuje kasy na 12, i 13 ;) A grałeś już w 14 ? A we wcześniejsze przed 2010, jak tak, to któreś są warte uwagi ? Proszę o odp i z góry dzięki za info ;)

ocenił(a) grę na 9
Shurtugal_Eragon

2009 i wczesniejsze są tylko na wii albo psp. Codemasters od 2010 zaczeło robic na platformy najwazniejsze,2011 zmienione,ale dobre,chociaz troche buja dziwnie. W 2014 chwile zobaczyłem ,ale nie mogłem podłączyc pada do laptopa,jeszcze ją ogarne,ale na klawiaturze jezdziło się nieźle,duzy zakres poziomu trudnosci

AdrianQ

ok. ;) to czekam na info, bo ja chwilowo tez gram na laptopie,lecz niedługo zmieniam na stacjonarkę, bo za lapka dałem sporo kaski i jestem rozczarowany jego wydajnością ;(

ocenił(a) grę na 9
Shurtugal_Eragon

kupując laptopa trzeba patrze jakie ma chłodzenie (im ...grubsza obudowa tym lepiej) i grafike (najlepiej z min. serii GTX). Taki zestaw do gry gamingowy Msi z dobrym ekranem 3600zl max,chociaz i tak duzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones