PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612831}
6,8 309
ocen
6,8 10 1 309

FIFA 97
powrót do forum gry FIFA 97
royback

Jak dobrze pamiętam to jedyna odsłona z serii, w której można było zagrać na hali :) to również moja 1-sza Fifa w którą zagrałem.

ocenił(a) grę na 7
emtec

Ja miałem szczęście zacząc od pierwszej wersji w 3d Fify 1996 :) .........Mylisz się kolego, zarówno fifa 97 i 98 oferowały grę w hali :):):)
najlepsza fifa ever wg mnie "World cup 98" Ta odsłona to była magia :)

returner

Magia to dopiero była w "Korea Japan 2012" gdzie piłka płoneła ;D a hali w 98r juz nie pamietałem...

ocenił(a) grę na 7
emtec

Moja - też - pierwsza fifa :-), chociaż miałem epizodzik z Fifą '96. Jednak 97 była rewelacyjna, biegłem zawodnikiem przez 2/3 boiska i strzelałem gola hehehe. Pamiętam błąd w nazwisku Wojtka Kowalczyka - nazywał się Kowalczyck!!! To naprawdę był początek wielkiej serii... była rewelacyjna.... rewelacyjna, aż do zetknięcia z Fifą '98. To był szał - akcja skrzydłem, wrzutka i strzał głową... Batistuta i gol w 91 minucie - Argentyna awansuje do MŚ hehe. A wracając do '97, to była jedyna z możliwością gry na hali :-), później już tylko tęskniłem za taką możliwością :-)!!! Piękne czasy!!!

MrJUVE

97 nie była jedyna, emtec ma rację. Tylko że w wersji 98 nie było to takie oczywiste. Na liście gdzie mogłeś wybrać na jakim stadionie będzie rozgrywany mecz, była też przynajmniej jedna hala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones