PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864043}
9,0 2 454
oceny
9,0 10 1 2454
God of War: Ragnarok
powrót do forum gry God of War: Ragnarok

Co dalej?

ocenił(a) grę na 10

Gra jest cudowna i piękna, ale zakończenie nie mówi co będzie dalej, przecież nie może to być ostatni GOW. Po prostu nie może.

Mikolaj_P_c

Słychać opinie że ta część kończy wątek nordycki. W poprzedniej odsłonie natomiast w pewnym skarbcu można było znaleźć fresk przedstawiający Kratosa, a w rogach fresku były symbole greckie, nordyckie, egipskie i japońskie. Moim zdaniem zanim jednak nastąpi kolejne przeniesienie, pojawi się jeszcze jedna nordycka odsłona, bo Kratosowi brakuje teraz trochę motywu do dalszej wędrówki. Ostatnia część będzie się kręciła głównie wokół Sindriego, inaczej cała ta historia z życia Broka nie miała by za bardzo sensu, bo niewiele z tym wątkiem zrobiono. W końcówce gry widać też jak potężny tak naprawdę jest Sindri i całe szczęście, że krasnoludy skupiały się zawsze na rzemiośle a nie dążeniu do władzy. Moim zdaniem obłęd Sindriego będzie tematem wieńczącej części - ten wątek się wg mnie ewidentnie nie zakończył.

Mikolaj_P_c

Jest jeszcze wątek Sinmary której szloch słychać w Niflheimie po zakończeniu wątku głównego. Raczej nie ma wątpliwości dlaczego szlocha i co w związku z tym może zrobić, a po tym co widzieliśmy w finale możemy również przypuszczać do czego i ona będzie zdolna. Dziwne też wydaje mi się, że twórcy nie wykorzystali w grze bogini Hel - ostatniego z dzieci Lokiego, bo ta postać już z samego opisu wyglądu jest zbyt zajebista żeby twórcy tak machnęli na nią po prostu ręką.

ocenił(a) grę na 10
Mikolaj_P_c

Twórcy zapowiadali że Ragnarok to ostatnia cześć skupiająca się na mitologii nordyckiej. Uważam że następna gra przyniesie się najprawdopodobniej do Egiptu, ale pewnie przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka lat na konkretne informacje.

ocenił(a) grę na 10
kamil12580

Nie wiem ile w tym prawdy bo nie czytałem ale podobno w którymś komiksie opisującym co stało się z kratosem po GoW 3, trafia on do... Egiptu więc nie wiem czy to jest taki oczywisty kierunek jest jeszcze mitologia dalekiego wschodu do zwiedzenia

ocenił(a) grę na 7
kamcio3

https://www.youtube.com/watch?v=QwT6Gcr-O0w

ocenił(a) grę na 7
Mikolaj_P_c

Następna gra będzie mieć tytuł 'God Of Mischief'. Główną postacią będzie Loki i Angryboda, razem wyruszą na poszukiwanie kolejnych zaginionych gigantów. Będzie też Thrud ze swoim Mjolnirem.

Zapewne pojawi się jakiś kluczowy konflikt, przykładowo wskrzeszeniu gigantów będzie sprzeciwiać się Thrud i pewnie jakieś bóstwa które przetrwały Ragnarok (np. Hel).

Okaże się, że mimo zniszczenia Asgardu przetrwała Valhalla.

Powroci temat maski ktory zostanie jakoś powiązany z obecnością... Ateny i nawet innych bóstw z innych 'rzeczywistości'.

Panujący w Midgardzie Kratos wraz z Freyą będzie musiał stawić czoła nadchodzącemu spiskowi przeciwko niemu, a rozpoczęciem domina będzie właśnie fabuła nadchodzącej gry o Lokim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones