PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606779}
7,3 13 799
ocen
7,3 10 1 13799
Gothic 3
powrót do forum gry Gothic 3

Czego by nie mówić o Gothicu 3, chyba każdy przyzna, że gra ma iście magiczną ścieżkę dźwiękową. Właśnie muzyka to jeden z najjaśniejszych elementów G3 i choćby dla niej warto zagrać w tę grę. Kai Rosenkranz przeszedł tutaj samego siebie. Miał do dyspozycji wielką orkiestrę i wykorzystał to w pełni. Soundtrack do Gothic 3 jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym jakie słyszałem w grach.

sebogothic

Dla mnie również jest to najlepszy soundtrack jaki usłyszałem w grze. Jest to też jeden z niewielu, który słucham na okrągło poza grą. Jest wiele ścieżek dźwiękowych, które budują klimat gry, ale słuchając osobno magia mija. Jeśli chodzi o Gothic 3 - tego tutaj wg mnie nie ma. Kai Rosenkranz stworzył zaledwie kilka soundtracków, ale każdy był na bardzo dobrym jak i rewelacyjnym poziomie, tym bardziej szkoda, że już (przynajmniej oficjalnie) nie tworzy muzyki. Wracając do OST Gothic 3 to nie podobało mi się to, że muzyczny motyw walki 'włączał się', gdy je jeszcze nie widziałem zagrożenia, przez co nie było elementu zaskoczenia.

ocenił(a) grę na 8
sebogothic

Gothic 3 to bardzo dobra gra mimo wszystko. Słaby system walki, średnia fabuła i masa bugów nie niszczy wszystkiego. A właśnie takie rzeczy jak piękny swiat, ogromny rozmach i właśnie wyśmienita muzyka buduja niepowtarzalny klimat, który rózni się od pierwszych części serii, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Dodaje dużo świerzości do serii, a to trzeba docenić bo po genialnym Gothic'u 2 powstał dobry seguel.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Piranha rządzi

ocenił(a) grę na 8

DOKŁADNIE!
Szkoda tyllko, że po trójce stracili prawa do tworzenia kolejnych części. Był to ogromny błąd JoWood, co widać po słabym dodatku do 3 i po tylko sredniej Arcanii.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Na szczescie jest Risen. Ogółem wydaje mi się, że branża gier nie zwraca uwagi na twory Piranhii, co mnie dziwi

ocenił(a) grę na 8

Bo ten Rpg jest dla niektórych zbyt europejski, czyli zbyt trudny dla amerykanów i tym podobnych. ;p

użytkownik usunięty
DeGreZet

No wlasnie i pomyslec, ze Amerykanie to potega. Śmichu warte

DeGreZet

Przecież ta gra jest łatwa nawet dla Amerykanów.

ocenił(a) grę na 8
GeraltRiv

Tyb wiesz co jest jakie dla kogo wielki bracie! Przeprawszam, że Cię uraziłem...

DeGreZet

Przecież Amerykanie tworzyli już trudniejsze gry i sobie z nimi radzili , dlaczego więc ta gra miała by dla nich stanowić problem?

ocenił(a) grę na 8
GeraltRiv

Podaj mi chociaż 3 przykłady bardzo trudnych amerykańskich gier, które sprzedały się conajmniej bardzo dobrze. Fakt, może kiedyś takich gier wszędzie było więcej, ale od jakiegoś czasu twórcy zaczynają robić coraz więcej tytułów dla casuali, a jak wiadomo największymi rynkami zbytu są Ameryka i Azja. W tym drugim miejscu raczej trudno szukac niedzielnych graczy bo tam ludzie albo nie graja wcale, albo "kokszą" w Starcrafcie czy innym LoL'u.

DeGreZet

Nie podam Ci bardzo trudnych gier mogę Ci jedynie podać gry , które są trudniejsze od Gothick-a a jest ich cała masa. Ale ok , trzy przykłady:
-Fallout
-Baldur
-Icewind Dale

ocenił(a) grę na 8
GeraltRiv

Z tego co wymieniłeś to chyba tylko Fallout jest nieco trudniejszy od Gothic'a, ale mnie chodziło o trudnośc pod względem gameplayowym. W Gothicu nie było żadnej interaktywnej mapy, żadnych podpowiedzi, dziennik zadan pisany w nieoczywisty sposób itp.

DeGreZet

Wszystkie 3 gry są trudniejsze od Gothick-a. W gothick-u nie ma mapy ? Nie wiem jak grałeś w tą grę , ale o ile pamiętam mapa była w każdej części , tak więc. Dziennik zadań nie był potrzebny bo zadania były takie łatwe i takie niekiedy naiwne , że aż litość bierze. O walce w której wszystko sprowadzało się do naciskania jednego przycisku myszy już nie wspominam. Dla kogoś kto ma styczność z RPG od ok. 15 lat ta gra nie sprawiła żadnego problemu i myślę , że kompletny laik też by się w niej odnalazł.

ocenił(a) grę na 8
GeraltRiv

Wpisz sobie w Wikipedii słowo INTERAKTYWNA mapa, a zrozumiesz, że nie ma jej ani w 1, an w dwójce.

ocenił(a) grę na 7
DeGreZet

Nie piszcie z tym trollem. Nie warto. Aż dziw bierze, że GeraltRiv spędza tak dużo czasu na to żeby każdemu udowodnić, że Gothic to gówno.

sebogothic

Aż dziw bierze , że nie masz życia i pod każdym postem na każdym forum musisz mi odpisywać , z nie powiem często marnym skutkiem.

ocenił(a) grę na 7
GeraltRiv

Tyle, że jestem fanem serii Gothic, więc nic dziwnego, że odwiedzam fora związane z tą grą. A poza tym to ja założyłem ten temat, więc nic dziwnego, że go obserwuję. To raczej ty powinieneś się trzymać z daleka od miejsc związanych z serią Gothic. Chyba, że każdego chcesz "nawrócić". Że już nie wspomnę o twoim troll wpisie na forum Arcanii.

sebogothic

"Tyle, że jestem fanem serii Gothic, więc nic dziwnego, że odwiedzam fora związane z tą grą"

Jesteś też sfrustrowanym dzieciakiem , który nie zna się na RPG i nie umie uszanować zadania innych

"To raczej ty powinieneś się trzymać z daleka od miejsc związanych z serią Gothic. Chyba, że każdego chcesz "nawrócić"."

A dlaczego ? mam takie samo prawo wyrazić opinie o danej grze ( nawet jak będzie negatywna ) jak ty , mamy równe prawa i nic tego nie zmieni. Jak będę chciał to będę pisał. I dla twojej wiadomości znam osobiście dwóch byłych fanboy-ów Gothicka dla których świat bez tej gry nie istniał. I co? Pokazałem im prawdziwe RPG , i teraz żałują , że przechodzili gothicka po 10 razy skoro na świecie jest dużo więcej lepszych gier.

"Że już nie wspomnę o twoim troll wpisie na forum Arcanii."

Arcania to shit jeśli uważasz inaczej , to znaczy że jesteś tępym prostakiem nie mającym pojęcia o RPG , albo zapatrzonym w g fanboyem.

ocenił(a) grę na 7
GeraltRiv

"Jesteś też sfrustrowanym dzieciakiem , który nie zna się na RPG i nie umie uszanować zadania innych"
Standardowa odpowiedź kogoś kto nie ma nic mądrego ani ciekawego do powiedzenia.
"Arcania to shit jeśli uważasz inaczej , to znaczy że jesteś tępym prostakiem nie mającym pojęcia o RPG , albo zapatrzonym w g fanboyem."
Też uważam, że Arcania jako Gothic jest słaba, a skoro ty też tak uważasz i zakładasz temat "Arcydzieło" na forum Arcanii to już wiem, że jesteś zwykłym trollem.

sebogothic

"Standardowa odpowiedź kogoś kto nie ma nic mądrego ani ciekawego do powiedzenia."

Odsyłam cię teraz do forum gothicka 1 zobacz co tam mądrego i ciekawego naskrobałeś hłe hłe.

"Też uważam, że Arcania jako Gothic jest słaba, a skoro ty też tak uważasz i zakładasz temat "Arcydzieło" na forum Arcanii to już wiem, że jesteś zwykłym trollem."

Szkoda , że w gimnazjum nie wyjaśniają wam co to takiego sarkazm. Osoba posługująca się sarkazem nie musi być od razu trollem.

DeGreZet

Nie ma nic takiego i nie sądze , że przez to g jest takie trudne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones