PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606778}

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Die Nacht des Raben
8,8 19 792
oceny
8,8 10 1 19792
Gothic II: Noc Kruka
powrót do forum gry Gothic II: Noc Kruka

Niedawno zacząłem grać w Gothica i spodobał mi się, pomimo wysokiego poziomu trudności.
Lubie wyciskać z gier wszystko co się da, nabijać maksymalne poziomy, parametry itd. Dlatego
zanim zacznę grę, chciałbym zapytać o kilka podstawowych rzeczy:

1 - czy mogę być we wszystkich gildiach?
2 - co dają ołtarze?
3 - jak zarabiać łucznikiem, ew. paladynem? Podobno skóry dają niezły zysk. Wystarczy mi 1
poziom tej umiejętności żeby nie martwić się już o złoto? Może jako złodziej lepiej zarobie?
4 - mogę ominąć jakieś ważne zadania i drogocenne nagrody, albo dobre przedmioty?
5 - gdzieś wyczytałem, że wszystkie eliksiry zwiększające parametry najlepiej wypić jak
najpóźniej. Czy jest coś jeszcze z czym lepiej poczekać?

ocenił(a) grę na 10

Cieszę się, że zamierzasz grać w mojego pierwszego i ulubionego RPGa. Ale do rzeczy:

1. Możesz być tylko w jednej gildii. Polecam ci magów, ale gra się nimi najtrudniej.
2. Przy ołtarzu Innosa możesz raz dziennie za chyba 100 sztuk złota wpłacić ofiarę co powiększy ci niektóre statystyki.
3. Najlepiej zarabiać jako myśliwy albo kowal. Praca dla głównych gildii generalnie nie daje zarobku. Wyjątkiem są najemnicy, ale tam płacą ci mało i tylko przez pewien czas. Złodziejem możesz być zawsze, musisz tylko rozejrzeć się za pracą, a może nawet znajdziesz gildię złodziei. Oczywiście możesz też wykonywać misje i sprzedawać to co znajdziesz.
5. To prawda, chociaż ja nigdy nie mam do tego cierpliwości. Warto poczekać do końca, bo u każdego nauczyciela możesz uczyć się tylko do pewnego limitu i później zwiększasz statystyki tylko za pomocą mikstur, ziółek, specjalnego jedzenia itd.

Miłej gry :)

użytkownik usunięty
GF1115

Dzięki za odpowiedzi. Temat jest już nieaktualny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones