PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 857
ocen
8,7 10 1 25857
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Ta gra to nie rpg ale pseudoprzygodówka, do której dodano jakiś lasek, do którego trzeba biegać 500 razy by doexpiać zabijając niewinne zwierzaki. Jak na przygodówką fabuła jest marna. Biegamy między obozami (ciągle po tym samym terenie) i robimy jakieś śmieszne
pseudozadania, a wykonywanie ich i tak nie porusza fabuły do przodu. Czuje się jakbym grał w przygodówkę bez fabuły grając w to coś. nuda totalna i strata czasu. Spacery po lesie z tą ambientową muzą i ubijanie niewinnych zwierzaków niszczy komórki mózgowe swoją bezdenną nudą i głupotą, a pseudozadania, które polegają na bieganiu w kółko po tym samym terenie i noszeniu przedmiotów utwierdzają mnie jakim gniotem jest ta gra.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

"Spacery po lesie z tą ambientową muzą i ubijanie niewinnych zwierzaków niszczy komórki mózgowe"
Widać, za długo to robiłeś.

ocenił(a) grę na 5
PLEJER186

nooo, aż 6 godzin wytrzymałem z tą gierką ;p

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

"Spacery po lesie z tą ambientową muzą i ubijanie niewinnych zwierzaków niszczy komórki mózgowe"
"nooo, aż 6 godzin wytrzymałem z tą gierką ;p"
No to sobie w kolano strzeliłeś

ocenił(a) grę na 5
strusiu4

Przy najdłuższej próbie wytrzymałem 20 godzin. Syf total.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Zbudź się! :D

ocenił(a) grę na 5
Marieka

Przy najdłuższej próbie wytrzymałem 20 godzin. Syf total.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Ale z Ciebie Świr z Sekty... O.o

ocenił(a) grę na 5
Mergan27

Z jakiej sekty. Spróbuję z Gothic 2 może.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

No z Bagiennego Obozu... :3

ocenił(a) grę na 5
Mergan27

Nie. Gothic 1 gra dobra - dobry klimat i urok, ale za długa i trzeba służyć żulom.

ocenił(a) grę na 5
Movie_Crash_Man

Apropo samej gry. Klimat ma. Ma klimat ta zabawa i eksploracja, ale po pewnym czasie bieganie po tej samej okolicy robiąc zadania podaj/zanieś robi się nudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones