PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605963}
8,7 25 832
oceny
8,7 10 1 25832
Gothic
powrót do forum gry Gothic

Najlepsza gra RPG ever

ocenił(a) grę na 10

Nigdy nie zrobią lepszej gry. Dwójka też była niezła ale to juz nie to samo. Przeszedłem tą gre juz chyba z 10 razy na wszystkie możliwe sposoby i nadal czasami mam ochote sobie pograć. Niesamowity klimat, cholernie wciągająca, można nawet sie pośmiać. (np wtedy jak namawia sie jednego z wojowników z areny do walki :D) Jedyna wada to ze cholernie krótka jest ta gra mimo iż za każdym razem zdobywałem maksymalną ilość doświadczenia mordując wszystko co sie da na końcu.. ehh.. co tu dużo mówić.

Martin von Carstein

Coś takiego bym ci polecał jak już https://www.youtube.com/watch?v=1SHrg6rnNzE

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Dzięki. Pomyślę nad tym... choć pewnie musiałbym zmienić pod to komputer. Mody same w sobie bywają niestabilne, a nowe efekty graficzne jak znam życie nie są zoptymalizowane (głównie cienie).

Martin von Carstein

Elexa grałeś?

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Jeszcze nie. Obecnie mam mało czasu na gry... w wolnych chwilach (BARDZO wolnych) wybieram tytuły proste i szybkie, odprężające.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

O wiele lepsza niż nudny morrowind dla cieniasów co zawsze grają magiem

ocenił(a) grę na 4
StalowyGigant

Morrowind jest jednym z 10 najlepszych cRPG. Gothic jest przeciętny i zawsze taki był. Nawet w dniu wydania nie za bardzo miał szansę ze współczesnymi mu tytułami.

Nigdy w Morku nie grałem magiem.

Iselor

"Gothic jest przeciętny i zawsze taki był. Nawet w dniu wydania nie za bardzo miał szansę ze współczesnymi mu tytułami."

Nie jest to prawda. Gothic miał pecha wyjść w jednym z lepszych okresów dla tego gatunku to raz. Dwa w owym okresie było - mimo wszystko - wiele gorszych gier.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 4
skoleks

Przecież zrobili z kilkadziesiąt lepszych erpegów.

ocenił(a) grę na 1
Iselor

Przeciez już Morrowind bił ten syf gdy wyszedł....

Protoss_Tassadar

Wtedy był też Fallout 2 to był istny król.

ocenił(a) grę na 7
skoleks

Najlepsza niekoniecznie, ale niewątpliwie nie można odmówić,, Gothic-owi" uroku.

skoleks

kwestia gustu oczywiście, ale czy faktycznie jakikolwiek RPG może być lepszy od Final Fantasy VII? Śmiem wątpić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones